reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polityka” - film w TVN Fabuła, finał serii w Ale Kino+

dodano: 2022-04-23 00:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

Canal+ „Polityka” W sobotę, 23 kwietnia br. o godz. 20:00 w telewizji TVN Fabuła wyemitowany zostanie premierowo polski film „Polityka”. Producentem filmu jest Vega Investments, a dystrybutorem Kino Świat. Reżyserem jest Patryk Vega, autorem scenariusza Olaf Olszewski, a zdjęć Norbert Modrzejewski. W niedzielę, 24 kwietnia br. o godz. 20:10 w kanale Ale Kino+ wyemitowany zostanie natomiast premierowo 4. odcinek 1. sezonu polskiej produkcji „Polityka”, będącej serialową wersją filmu o tym samym tytule. Będzie to finał tej serii. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD.

Canal+ „Polityka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec narodu? Jak czytamy w opisie, „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach (więcej tutaj).

Reżyserem „Polityki” jest Patryk Vega, autorem scenariusza Olaf Olszewski, a za zdjęcia odpowiadał Norbert Modrzejewski. Występują Iwona Bielska, Ewa Kasprzyk, Anna Karczmarczyk, Karolina Szymczak, Patrycja Tylenda, Anna Kędziora, Agnieszka Sztuk, Iga Górecka, Izabela Jarosińska, Paulina Dulla Latos, Małgorzata Krzysica, Agnieszka Maracewicz, Gizella Bortel, Jolanta Niedźwiecka, Daniel Olbrychski, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, Tomasz Oświeciński, Maciej Stuhr, Marcin Bosak i Andrzej Grabowski (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Polityka” pojawił się w kinach w środę, 4 września 2019 roku.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Iwona Bielska, Marcin Bosak, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Ewa Kasprzyk, Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior i Tomasz Oświeciński na plakacie promującym kinową emisję filmu „Polityka”, foto: Kino Świat
Iwona Bielska, Marcin Bosak, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Ewa Kasprzyk, Maciej Stuhr, Antoni Królikowski, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior i Tomasz Oświeciński na plakacie promującym kinową emisję filmu „Polityka”, foto: Kino Świat


„Polityka” - film, emisja w sobotę, 23 kwietnia 2022 roku o godz. 20:00 w kanale TVN Fabuła; serial, sezon 1. - emisja w stacjach Ale Kino+, Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...