Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
13:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
Finał
Iga Świątek
- Aryna Sabalenka
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Rayo Vallecano
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
CANAL+ Family
15:00
Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Southampton FC
Komentarz: Adrian Olek, Kamil Kosowski
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona - Lenovo Tenerife
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
CANAL+ Sport
12:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski
15:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
17:30
Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Rayo Vallecano
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
CANAL+ Sport 2
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - FC Lorient
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski
15:00
Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - West Ham United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Paweł Grabowski
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
CANAL+ Sport 3
12:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ Sport 5
13:40
Żużel: eWinner 1. liga:
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno
16:30
Żużel: PGE Ekstraliga:
Arged Malesa Ostrów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz
19:15
Żużel: PGE Ekstraliga:
Moje Bermudy Stal Gorzów - Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Gollob
CANAL+ Now
15:00
Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona - Lenovo Tenerife
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
Eleven Sports 1
13:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Parada kierowców
15:00
Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
20:45
Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
Eleven Sports 2
12:30
Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
15:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC - Cagliari Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Filip Kapica
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula
Eleven Sports 3
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - FC Lorient
Komentarz: Marcin Grzywacz
15:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - Udinese Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
Eleven Sports 4
12:30
Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
18:30
Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Royale Union Saint-Gilloise - RSC Anderlecht
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula
Eurosport 1
11:35 Kolarstwo szosowe kobiet: Liege-Bastogne-Liege:
Wyścig
13:15 Kolarstwo szosowe: Liege-Bastogne-Liege:
Wyścig
17:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9
19:45 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9
01:00 (nd/pn) Lotnictwo: Plane Swap, Arizona:
Zawody
03:00 (nd/pn) Lotnictwo: Plane Swap, Arizona:
Zawody
Eurosport 2
12:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Imola:
Wyścig
13:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield:
Dzień 9
Golf Channel
14:30 Golf: European Tour, Tarragona:
Finał
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean:
Finał
Komentarz: Jacek Person
Motowizja
11:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig
13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Oschersleben:
Wyścig 2
14:20 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Monza:
Wyścig 2
15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Lincoln:
Wyścig
Polsat Sport Premium 1
15:30 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Ross County - Celtic FC
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
Polsat Sport Premium 2
14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord - FC Utrecht
Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Tychy - GKS Katowice
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Krispol Września - Legia Warszawa
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów
Polsat Sport Extra
08:45 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2
10:15 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2
14:00 Tenis: ATP World Tour, Belgrad:
Finał
16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
Finał
21:30 Piłka nożna: Major League Soccer:
Orlando City SC - New York Red Bulls
Polsat Sport News
12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
15:30 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek
Sportklub
11:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek
15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Spa-Francorchamps:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona - Lenovo Tenerife
TVP Sport
10:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga:
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź
Komentarz: Szymon Borczuch, Joanna Tokarska
12:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn
15:00 Wyścigi konne: Służewiec 2022:
Otwarcie sezonu
Komentarz: Jarosław Idzi
16:15 Piłka ręczna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Polska - Szwajcaria
Komentarz: Maciej Iwański, Karolina Polacek
18:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Dębowski – Michał Matysik
Viaplay
12:30 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Vittsjö
12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
SS Lazio - Juventus FC
13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Örebro
13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Umeå IK
13:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Irlandia
13:30
Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal:
Finał
13:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Erzgebirge Aue - Hansa Rostock
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - SV Sandhausen
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - Hannover 96
14:30 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Rögle - Färjestad
15:00
Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
TP Mazembe - Pyramids FC
15:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham Hotspur - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum - FC Augsburg
Komentarz: Dawid Król, Radosław Gilewicz
16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Exeter Chiefs
17:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC - VfB Stuttgart
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Zachodny
18:00
Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Orlando Pirates - Simba SC
19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers
19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Detroit Red Wings
19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Carolina Hurricanes
19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Everton FC - Arsenal FC
20:00 Baseball: Major League Baseball:
Twins - White Sox
21:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - Tampa Bay Bandits
22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins
22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Ahly Tripoli - Al Ittihad
00:00 (nd/pn) Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
RS Berkane - Al Masry
01:00 (nd/pn) Baseball: Major League Baseball:
Phillies - Brewers
01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Boston Bruins
01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Colorado Avalanche
02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Minnesota Wild
02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - St. Louis Blues
04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - San Jose Sharks
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.