reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Serialowe nowości w maju w kanale Dizi

dodano: 2022-05-02 09:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Dizi Jak zapowiada nadawca, przejmujące historie o miłości i niezwykłej odwadze w mierzeniu się z demonami przeszłości. W maju br. kanał Dizi przygotował dla swoich widzów 2 nowości serialowe z Turcji: „W sercu miasta” („Bu Şehir Arkandan Gelecek”) i „Naucz mnie kochać” („Bana Sevmeyi Anlat”). W obsadzie 1. z produkcji znaleźli się Leyla Lydia Tuğutlu, Osman Alkas, Ali Yörenc, Gürkan Uygun i Kerem Bürsin, a w 2. Seda Bakan, Kadir Çermik, Kadir Dogulu i Mustafa Üstündag.

Dizi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2022 roku w ofercie kanału Dizi:

„W sercu miasta” to historia Alego Smitha (w tej roli Kerem Bürsin), przystojnego żołnierza piechoty morskiej, wychowanego na pokładzie statku. Okręt okazał się schronieniem i ratunkiem dla małego chłopca, po tym, gdy był świadkiem zabójstwa własnej matki z rąk ojca. Przerażonym Alim zaopiekował się pracujący na okręcie kucharz Rauf (Osman Alkas). Po wielu latach od tragedii 28-letni Smith cieszy się spokojnym życiem, a także sympatią i szacunkiem kolegów z załogi. Mimo, że Ali obiecał sobie, że nigdy nie wróci do Stambułu, pewnego dnia zostaje zmuszony do zejścia na ląd, aby zmierzyć się z demonami przeszłości. Wkrótce mężczyzna poznaje córkę milionera, Derin Mirkelamoglu (Leyla Lydia Tugutlu), która ma niebawem poślubić partnera zawodowego swojego ojca, Yigita (Ali Yörenc). Ślub staje pod znakiem zapytania, gdy młodzi z czasem zakochują się w sobie.

Serial „W sercu miasta” był emitowany w wielu krajach na całym świecie, m.in. Chile, Gruzji, Rumuni, Iranie i Iraku. Jak informuje nadawca, poza szerokim gronem widzów docenili go również krytycy nominując go do nagrody za „Najlepszy serial” na „Międzynarodowym Festiwalu” w Seulu. Na tej samej gali wcielający się w główną postać Kerem Bürsin za swoją kreację otrzymał nagrodę dla „Najlepszego aktora dramatycznego”.

Serial „Naucz mnie kochać” to opowieść o Leyli (Seda Bakan), która po rozwodzie, wraz ze swoim synkiem, postanawia wyprowadzić się z Niemiec i wrócić do Turcji. Samotna matka wkrótce poznaje zamożnego Haşmeta (Mustafa Üstündag), z którym pracuje jej ojciec. Pewnego dnia mężczyzna potrzebuje tłumacza, a Salih (Kadir Çermik) mówi mu, że jego córka zna kilka języków. Gdy biznesmen poznaje Leylę, zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia i po zaledwie kilku dniach chce ją poślubić. Kobieta zgadza się, ale w dniu ceremonii odkrywa, że jej przyszły mąż jest przestępcą. Decyduje się więc na ucieczkę od niebezpiecznego mężczyzny, wskakując do przypadkowego samochodu. Tak też poznaje Alpera (Kadir Dogulu), który pomaga jej ukryć się przed Haşmetem. Wkrótce rodzi się między nimi prawdziwe uczucie. Produkcja „Naucz mnie kochać” została sprzedana do 45 krajów na całym świecie. Dizi pokaże serial jako pierwsza stacja telewizyjna w Polsce.

Premiera serialu „W sercu miasta” odbędzie się w poniedziałek, 2 maja br. o godzinie 21:00. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00 w Dizi. „Naucz mnie kochać” pojawi się premierowo na antenie Dizi w poniedziałek, 30 maja br. o godzinie 19:00. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.
 
Seda Bakan i Kadir Dogulu w serialu „Naucz mnie kochać”, foto: Materiały dystrybutora
Seda Bakan i Kadir Dogulu w serialu „Naucz mnie kochać”, foto: Materiały dystrybutora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...