reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-07 - 2022-07-08

Sport w polskiej TV 28.05.2022

dodano: 2022-05-27 14:06 | aktualizacja: 2022-05-28 10:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV LM Liga Mistrzów UEFA Champions League Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Liga Mistrzów UEFA: Liverpool FC - Real Madryt. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie. w tym mecze: Hurkacz - Goffin i Świątek - Kovinić.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
BAXI Manresa - Real Madryt
Komentarz: Gabriel Rogaczewski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Unia Tarnów

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Devils Landshut
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Monako:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół 

16:00 Formuła 1: Grand Prix Monako:
Sesja kwalifikacyjna

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

17:00 Piłka nożna: League Two: 
Port Vale FC - Mansfield Town FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: League Two: 
Port Vale FC - Mansfield Town FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

10:30 Tenis: French Open:
Dzień 7
Studio


11:00 Tenis: French Open
Mackenzie McDonald - Jannik Sinner
Komentarz: Dawid Żbik, Radosław Szymanik

12:00 Tenis: French Open
Iga Świątek Danka Kovinić

Komentarz: Dawid Olejniczak, Michał Lewandowski

14:30 Tenis: French Open:
Miomir Kecmanović - Daniił Miedwiediew
Komentarz: Hubert Błaszczyk

Paula Badosa - Wieronika Kudiermietowa
Komentarz: Maciej Synówka

Mikael Ymer - Stefanos Tsitsipas
Komentarz: Marek Furjan

18:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
Orlen Wisła Płock - SL Benfica
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Tenis: French Open:
Holger Rune - Hugo Gaston

Komentarz: Dawid Olejniczak

 
Eurosport 2

10:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Niemcy:
Wyścig 1
Komentarz: Grzegorz Gac

12:05 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 20
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

14:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 20
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

16:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 20
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

17:45 Tenis: French Open:
David Goffin - Hubert Hurkacz

Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor

Madison Keys - Elena Rybakina
Komentarz: Dawid Żbik

20:45 Casper Ruud - Lorenzo Sonego
Komentarz: Michał Lewandowski 

 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Cromvoirt:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Fort Worth:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

09:15 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h-Race:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h-Race:
Wyścig

20:35 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h-Race:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Liverpool FC - Real Madryt

Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan
 
Polsat Sport

17:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Kobiety w kat. do 45 kg

20:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Kobiety w kat. do 49 kg

22:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Eugene:
Zawody
 
Polsat Sport Extra

17:45 Formuła 2: Grand Prix Monako:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

01:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Toronto FC - Chicago Fire FC
 
Sportklub

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Bitci Baskonia - Valencia BC

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Telekom Baskets Bonn - FC Bayern Monachium
 
TVP 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: 
Liverpool FC - Real Madryt

Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila
 
TVP Sport

13:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity: 
Finlandia - USA
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

16:00 Piłka ręczna kobiet: Puchar Polski: 
MKS Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz

18:10 (2. i 3. tercja) Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity: 
Kanada - Czechy
Komentarz: Stanisław Snopek, Piotr Chłystek

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Gervonta Davis - Rolando Romero
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

 


Viaplay

15:00 Siatkówka plażowa: Volleyball World Beach Pro Tour Elite16:
1/2 finału

15:30 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h-Race:
Wyścig

16:45 Piłka nożna: DFB-Pokal Frauen:
VfL Wolfsburg - Turbine Poczdam

17:00 Wyścigi motocyklowe: eSkootr Championship, Sion:
Wyścig 2

18:00 Padel: Rome Major:
1/2 finału

19:00 Sporty walki: KSW 70:
Marusz Pudzianowski - Michał Materla

Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Royals

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
White Sox - Cubs

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
NY Rangers - Carolina

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Astros


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...