reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Policjanci w lipcu w CBS Reality

dodano: 2022-06-09 14:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W lipcu br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” (sezon 2.) i „Komisariat Policji 24/7” (sezony 1. i 2.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 lipca br.) o 21:00

Emisja drugiego sezonu programu odbywać się będzie w dni powszednie o godzinie 21:00, od poniedziałku do piątku, od 4 do 8 lipca br. Drugi sezon dokumentalnego serialu o prawdziwych przestępstwach „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” to opowieść o zabójstwach, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich 20 lat. Przez wszystkie historie przeprowadza widzów Grażyna Biskupska. Wieloletnia funkcjonariuszka Pionu Dochodzeniowo-Śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji - rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców. Grażyna Biskupska i jej rozmówcy odwiedzają - często zmienione po latach - miejsca zdarzeń. Przypominają historie znalezienia ciał ofiar oraz okoliczności rozpoczęcia śledztw (więcej tutaj)

„Komisariat Policji 24/7” 1, 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 25 lipca br.) o 21:00

Premierowa emisja sezonów pierwszego i drugiego odbywać się będzie w dni powszednie o godzinie 21:00, od poniedziałku, 25 lipca do wtorku, 9 sierpnia br. W programie widzowie zaglądną za drzwi posterunku West Parade, czyli najbardziej ruchliwego komisariatu policji w Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Odwiedzą ukryte zakamarki: od aresztu po dyspozytornię i zespoły dochodzeniowe, a także sprawdzą, jak wygląda praca funkcjonariuszy podejmujących decyzje pod presją czasu. Na posterunku pracuje ponad 180 policjantów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem prawie dwustutysięcznego miasta, a mimo to są najmniej dofinansowanym zespołem w kraju (dane za AMC Networks International).
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...