reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Medyczne przypadki w środowe wieczory w AXN

dodano: 2022-06-15 09:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN White „DOC: w twoich rękach” 2 kontynenty, 2 szpitale, 2 wybitnych lekarzy walczących z przeciwnościami losu. Doktor Andrea Fanti, wybitny szef oddziału wewnętrznego włoskiego szpitala, próbuje odzyskać swoje życie i karierę po utracie pamięci. Doktor Shaun Murphy, młody chirurg ze spektrum autyzmu, walczy z uprzedzeniami i własnymi słabościami, aby ratować życie pacjentów w szpitalu w San Antonio. W środowe wieczory, od 22 czerwca br., kanał AXN przygotował dla widzów moc medycznych zagadek w nowym sezonie serialu „DOC: w twoich rękach” („DOC - Nelle tue mani”, sezon 2.) oraz w premierowych odcinkach 5. sezonu „The Good Doctor”.

AXN White „The Good Doctor” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W amerykańskim serialu „The Good Doctor” Shaun Murphy (w tej roli Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest doktor Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. Jak zapowiada nadawca, w nowych odcinkach piątego sezonu serialu zespół szpitala St. Bonaventure będzie zajmował się nowymi ciekawymi przypadkami medycznymi i zawirowaniami w życiu prywatnym bohaterów. Nowe odcinki piątego sezonu serialu „The Good Doctor” będą emitowane od środy, 22 czerwca br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 21:05 w kanale AXN (więcej tutaj).

„DOC: w twoich rękach” to włoski serial medyczny. Lekarz i szef oddziału wewnętrznego szpitala, Andrea Fanti (Luca Argentero), traci pamięć w wyniku postrzału w głowę. Andrea nie pamięta nic z ostatnich 12 lat życia. Poddaje się rehabilitacji na swoim starym oddziale, a wkrótce potem zostaje asystentem swoich byłych stażystów. Kiedyś budzący postrach szef, dziś musi zmierzyć się z nową rolą w szpitalu oraz walką o odzyskanie pamięci i rodziny. Jak zapowiada nadawca, drugi sezon serialu opowiada o nadziei i doświadczeniu ciężkiej choroby, jako o drugiej szansie, które daje życie. Doktor Fanti i jego zespół po stoczeniu batalii z pandemią koronawirusa, zaczną znowu opiekować się pacjentami, którzy polegają na nich w poszukiwaniu diagnozy i leczenia. Każdy z bohaterów będzie musiał rozpocząć nowy rozdział w życiu. Premiera drugiego sezonu serialu „DOC: w twoich rękach” odbędzie się w środę, 22 czerwca br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 22:00 w stacji AXN (więcej tutaj).
 
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...