reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Płomienie pożądania” w kanale Novelas+

dodano: 2022-06-22 15:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Novelas+ „Płomienie pożądania” W poniedziałek, 27 czerwca br. o godz. 15:55 w kanale Novelas+ wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu tureckiego serialu „Płomienie pożądania” („Hayat Şarkisi”), stworzonego na podstawie południowokoreańskiej telenoweli „Yokmangeui Bulkkot”. To historia aranżowanego małżeństwa we współczesnym świecie. Występują Burcu Bircik, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Ahmet Saraçoglu i Birkan Sokullu. Odcinki dostępne będą również w serwisie VOD CANAL+ Online.

Novelas+ „Płomienie pożądania”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Płomienie pożądania” to turecka adaptacja południowokoreańskiej telenoweli. Oś historii stanowi turecka tradycja „zaręczyn w kołysce” oraz jej znaczenie i następstwa we współczesnym świecie.

Pragnąc odnowić więzi przyjaźni Bayram (w tej roli Ahmet Mümtaz Taylan) i Salih (Ahmet Saraçoglu) postanawiają połączyć rodziny poprzez małżeństwo swych dzieci, które do czasu osiągnięcia wieku umożliwiającego ślub są wychowywane w innych miastach. Salih z córkami pozostał w rodzinnym Işıklarze, natomiast Bayram wraz z synem przeprowadził się do Stambułu, gdzie rozwija dochodowy biznes. Gdy pociechy dorastają ojcowie postanawiają spełnić obietnicę. W dniu gdy Kerim (Birkan Sokullu), syn Bayrama, kończy studia, Salih przedstawia mu przyszłą żonę - swoją córkę Melek (Ecem Özkaya). Jednak to jej młodsza siostra, Hülya (Burcu Biricik), od dziecka zauroczona jest Kerimem, który nie jest w ogóle skory do małżeństwa. Oboje mają własne życia, zainteresowania i cele. Jak potoczą się losy Hülyi i Kerima? Jak potoczą się losy młodych? Czy zdecydują się wypełnić wolę ojców? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Jak zapowiada nadawca, pełna intryg, miłości i humoru telenowela „Płomienie pożądania” pojawi się w kanale Novelas+ oraz w serwisie VOD CANAL+ Online.
 
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska
Burcu Biricik i Birkan Sokullu w serialu „Płomienie pożądania”, foto: Canal+ Polska


„Płomienie pożądania” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 27 czerwca 2022 roku) o godz. 15:55 w kanale Novelas+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...