reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 25.06.2022

dodano: 2022-06-24 13:36 | aktualizacja: 2022-06-25 10:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarzy: Polska - Australia. Transmisja live z Polsat Boxing Promotions 8 tylko w w kanałach Polsat Sport i Super Polsat.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:30 Tenis: WTA World Tour, Eastbourne:
Finał singla
Petra Kvitova - Jelena Ostapenko

Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt

15:30 Tenis: WTA World Tour, Eastbourne:
Finał debla (walkower?)
 
CANAL+ Sport 2

10:00 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
1/2 finału kobiet

12:00 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
1/2 finału mężczyzn

18:00 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
1/2 finału kobiet

20:00 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
1/2 finału mężczyzn
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
OK Bedment Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań
Komentarz: Mateusz Dziopa, Patryk Malitowski

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski
 
Eurosport 1

11:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Hiszpanii:
Wyścig ze startu wspólnego kobiet

14:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Hiszpanii:
Wyścig ze startu wspólnego kobiet

19:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Paryż:
Zawody
 
Eurosport 2

12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Tacen:
Dzień 1

15:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Hiszpania:
Kwalifikacje
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Monachium:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

20:30 Golf: PGA Tour, Cromwell: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Zandvoort:
Wyścig 1

14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Zandvoort:
Wyścig 1
 
Polsat Sport

05:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Argentyna - Holandia

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Japonia - Francja

12:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Kanada - Iran
    
15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Australia

Komentarz: Tomasz Swędrowski

18:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 8: 
Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg; 
Radomir Obruśniak - Zsolt Osadan

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Arman Tsarukyan - Mateusz Gamrot
 
Polsat Sport Extra

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Włochy - Słowenia

15:30 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
Finał
Maxime Cressy - Taylor Fritz


19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
USA - Bułgaria

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC Corinthians Paulista - Santos FC
 
Polsat Sport Fight

18:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 8: 
Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg

20:00 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Montreal:
Wyścig kobiet

22:45 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Montreal:
Wyścig mężczyzn
 
Polsat Sport News

21:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Athletico Paranaense - Red Bull Bragantino

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
CF Montreal - Charlotte FC
 
Super Polsat

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 8: 
Ihosvany Garcia - Ryno Liebenberg; 
Radomir Obruśniak - Zsolt Osadan
 
Sportklub

12:00  Siatkówka plażowa: King of the Court, Hamburg:
Zawody

13:15 Siatkówka plażowa: King of the Court, Hamburg:
Zawody

15:00 Siatkówka plażowa: King of the Court, Hamburg:
Zawody

16:15 Siatkówka plażowa: King of the Court, Hamburg:
Zawody

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
ASVEL Lyon-villeurbanne - AS Monaco

22:35 Wyścigi samochodowe: Nascar Xfinity Series, Nashville:
Wyścig
 
TVP 1

15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Australia

Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

12:45 Jeździectwo: Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego, Strzegom:
Cross
Komentarz: Jarosław Idzi

15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Australia
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas

18:00 Pływanie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8
Komentarz: Przemysław Babiarz

20:45 Boks: IBO World, Coventry: 
Przemysław Zyśk - Sam Eggington
Komentarz: Piotr Jagiełło, Maciej Miszkiń

 
TTV

18:30 Żużel: Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie
Komentarz: Michał Korościel, Rafał Lewicki

 
Viaplay

14:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata juniorów:
Węgry - Polska

19:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees - Astros

19:00 Dart: Dutch Darts Masters:
Zawody

21:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
Philadelphia Stars - NJ Generals

21:00 Golf: US Open:
3. runda

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Red Sox

21:00 (so/nd) Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - Birmingham Stallions


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...