reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Strefa Chwały Festiwal 2022” w kanale EWTN Polska

dodano: 2022-07-07 17:59 | aktualizacja: 2022-07-07 20:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II/satkurier.pl

EWTN Polska „Strefa Chwały Festiwal” W dniach 7-12 lipca br. przy Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II, na placu Papieskim w Starym Sączu odbędzie się „Strefa Chwały Festiwal”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Muza Dei, przy współpracy z diecezją tarnowską i gminą Stary Sącz. Wystąpią Paulina Worożbit, Natalia Kawalec, Stanisława Iżyk-Dekowska, Dariusz Kowalski, Leszek Zduń, Andrzej Jeż, Artur Ważny, Robert Pisula, Tomasz Koprianiuk, Teodor Sawielewicz, Wojciech Węgrzyniak, Marcin Zieliński, Tomasz Zieliński, Andrzej Sobczyk i Marek Jurek. W niedzielę, 10 lipca br. o godz. 19:30 kanał EWTN Polska transmitować będzie „Wieczór uwielbienia z New Life'm”.

EWTN Polska „Strefa Chwały Festiwal”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 7 lipca br.  w Starym Sączu rozpocznie się „Strefa Chwały Festiwal”. Weźmie w nim udział ponad 1000 osób. Na uczestników, którzy zgromadzą się pomiędzy 7 a 12 lipca br. na placu Papieskim w Starym Sączu czekać będą panele, konferencje, a także występy muzyków. Na scenie pojawią się m.in. Paulina Worożbit, wokalistka Natalia Kawalec, ewangelizatorka Stanisława Iżyk-Dekowska, aktor Dariusz Kowalski, aktor Leszek Zduń, biskup Andrzej Jeż, biskup Artur Ważny, ksiądz Robert Pisula, ksiądz Tomasz Koprianiuk, ksiądz Teodor Sawielewicz, ksiądz Wojciech Węgrzyniak, ewangelizator Marcin Zieliński, Tomasz Zieliński, Andrzej Sobczyk i Marek Jurek.

Jak czytamy w opisie, wydarzenie powstało z myślą o osobach, które chcą połączyć duchową formację z wakacyjnym odpoczynkiem i muzyką „na żywo”. Od wielu lat gromadzi się na nim tysiące osób z całej Polski i zza granicy. Organizatorem jest Stowarzyszenie Muza Dei przy, współpracy z diecezja tarnowską i gminą Stary Sącz.

„Strefa Chwały Festiwal: Wieczór uwielbienia z New Life'm” - transmisja w niedzielę, 10 lipca 2022 roku o godz. 19:30 w kanale EWTN Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...