reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 09.07.2022

dodano: 2022-07-08 11:35 | aktualizacja: 2022-07-08 21:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB: Polska - Holandia. Transmisja live z Superpucharu Polski tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:30 Żużel: Canal+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski, Grudziądz:
1. runda
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński 
 
CANAL+ Sport 5

16:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Texom Stal Rzeszów - Unia Tarnów
Komentarz: Mateusz Dziopa, Krzysztof Cegielski
 
Eleven Sports 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Austrii:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:30 Formuła 1: Grand Prix Austrii:
Sprint kwalifikacyjny
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo: Tour de France:
Etap 8
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

19:15 BMX: Mistrzostwa Europy:
Zawody

21:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Chamonix:
Wspinaczka na szybkość kobiet i mężczyzn
 
Eurosport 2

11:20 Wyścigi samochodowe: Electric Touring Car Racing, Holandia:
Kwalifikacje

 
FightBox

19:00 Sporty walki: Seneshi 12:
Beni Osmanoski - Eduard Aleksanyan

 
Golf Channel

13:00 Golf: European Tour, Thomastown:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person

22:00 Golf: PGA Tour, Nicholasville:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person
 
Motowizja

13:45 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Budapeszt:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Portimo:
Wyścig 1

19:05 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Budapeszt:
Wyścig 1

20:15 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Portimo:
Wyścig 1
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Tenis: Wimbledon:
Finał singla kobiet
Elena Rybakina - Ons Jabeur


16:30 Tenis: Wimbledon:
Finał debla mężczyzn
Ebden M. / Purcell M. - Mektic N. / Pavic M.

23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Seattle Sounders - Portland Timbers
 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York City FC - New England Revolution


 
Polsat Sport

05:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Francja - Argentyna

08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Kanada - USA

15:00 Tenis: Wimbledon:
Finał singla kobiet
Elena Rybakina - Ons Jabeur


16:30 Tenis: Wimbledon:
Finał debla mężczyzn
Ebden M. / Purcell M. - Mektic N. / Pavic M.

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Holandia

Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

00:00 (so/nd) Trójbój siłowy: The World Games:
Finały

03:00 (so/nd) Boks: Gala, San Antonio: 
Mark Magsayo - Rey Vargas
 
Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 3: Grand Prix Austrii:
Wyścig 1

12:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Niemcy - Japonia

14:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Chiny - Bułgaria

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Iran - Serbia

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Polski: 
Lech Poznań - Raków Częstochowa

22:15 Pływanie podwodne: The World Games:
Finały

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Rafael dos Anjos - Rafael Fiziev
 
Polsat Sport Fight

16:00 Łucznictwo: The World Games:
Łuk bloczkowy kobiet

17:30 Łucznictwo: The World Games:
Łuk bloczkowy mężczyzn

18:35 Trójbój siłowy: The World Games:
1. sesja - finały

20:00 Trójbój siłowy: The World Games:
2. sesja - finały

23:30 Karate: The World Games:
Finały

02:00 (so/nd) Sumo: The World Games:
Finały
 
Polsat Sport News

13:30 Triatlon: Championship Series, Hamburg:
Sprint kobiet

15:30 Triatlon: Championship Series, Hamburg:
Sprint mężczyzn

17:30 Łucznictwo: The World Games: 
Zawody

19:40 Sumo: The World Games:
Eliminacje

00:00 (so/nd) Taniec sportowy: The World Games: 
Zawody
 
Super Polsat

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Polski: 
Lech Poznań - Raków Częstochowa


 
Sportklub

06:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 1

14:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24H Series, Portimao:
Wyścig 1

20:30 Siatkówka plażowa: King of the Court, Myślenice:
Zawody
 
TVP 2

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Holandia
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Panas 
 
TVP Sport

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Holandia
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Panas 
 
Viaplay

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Phillies

22:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Narodów Afryki:
Zambia - Togo

22:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Narodów Afryki:
Kamerun - Tunezja

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Padres - Giants

02:00 (so/nd) Piłka nożna kobiet: Copa América Femenina:
Brazylia - Argentyna

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Cubs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...