reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Doda poszuka miłości w telewizji Polsat [wideo]

dodano: 2022-07-14 12:30 | aktualizacja: 2022-08-04 16:19
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Polsat Doda 12 kroków do miłości Rochstar We wrześniu br. w Polsacie startuje wyjątkowy program, którego bohaterką jest jedna z największych gwiazd polskiej estrady i najbarwniejsza postać naszego show-biznesu Dorota Aqualiteja Rabczewska. „Doda. 12 kroków do miłości” to fascynujący zapis eksperymentu psychologicznego. Celem jest odnalezienie prawdziwej miłości, a droga, która do niego prowadzi, wymaga od artystki spojrzenia na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Pomaga jej w tym psycholog, Leszek Mellibruda.

Telewizja Polsat/Rochstar
Polsat Doda 12 kroków do miłości Rochstar


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Doda w tym roku świętowała 20-lecie pracy artystycznej, ale z show-biznesem związała się już jako nastolatka. Szerokiej publiczności dała się poznać w polsatowskim reality show „Bar”, który opuściła już jako wielka gwiazda. Przez lata Doda odnosiła sukcesy na scenie i… niepowodzenia w życiu uczuciowym. Dwukrotnie zamężna i pięciokrotnie zaręczona ostatnie małżeństwo zakończyła niespełna rok temu. Jej sceniczny wizerunek seksbomby może mylić – prywatnie jest bardzo przywiązana do tradycyjnych wartości, rodzinna, nawet konserwatywna. W miłości niespotykanie oddana i lojalna nie potrafi wybaczyć kłamstwa i zdrady. Jak sama mówi – jej życie prywatne to porażka. Program ma za zadanie to zmienić.
 
Doda, fot. Telewizja Polsat/Rochstar
Doda, fot. Telewizja Polsat/Rochstar

Na potrzeby realizacji programu Doda na 40 dni zamieszkała w specjalnie wynajętym luksusowym domu, aby uciec od zgiełku miasta i zapewnić sobie komfort i spokój. Przez cały czas trwania eksperymentu wspierają ją przyjaciele: oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski „Dżaga”, najbliższa przyjaciółka Oliwka. Ważna postacią w programie jest osoba psychologa – doświadczonego terapeuty Leszka Mellibrudy, z którym Doda w bardzo szczery i otwarty sposób omawia spotkania z 12 kandydatami na życiowych partnerów. Z rozmów z psychologiem wyłania się zupełnie nieznana twarz Dody. Widzimy ja w prywatnej, intymnej wręcz odsłonie.
 
Doda i Leszek Mellibruda, fot. Telewizja Polsat/Rochstar
 

- Dla mnie najważniejsze jest, żeby spojrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć mechanizmy swoich złych wyborów. Bo nikt nie stał nade mną z pistoletem, nikt mnie do niczego nie zmuszał, przeciwnie – czasem mnie ostrzegano, a mimo to dalej brnęłam w związek. Jakie mam deficyty? Dlaczego tak się dzieje, mimo że mam bardzo dobrze rozwiniętą intuicję? - zastanawia się Doda w programie.

Kandydaci, z którymi artystka spotyka się w programie, zostali wybrani na podstawie jej preferencji. To mężczyźni pochodzący z różnych środowisk, o różnym statusie społecznym, także obcokrajowcy.

Po serii 12 randek Doda wybiera czterech, z którymi spotyka się drugi raz. Na koniec wskazuje jednego i spędza z nim romantyczny weekend. Czy stanie się to początkiem wielkiej miłości, zobaczymy jesienią w Polsacie.
Program powstał na licencji izraelskiego formatu „Anna’s 12 Steps to Love”. W oryginalnej wersji tytułowa Anna związała się z wybranym w programie mężczyzną i założyła z nim rodzinę. Scenariusz do polskiej wersji programu był współtworzony przez Dodę i jest poszerzony o wątki z życia osobistego i zawodowego artystki.

„Doda. 12 kroków do miłości” w telewizji Polsat od 3 września.

Reżyseria: Michał Majak, producent kreatywny: Pascal Litwin, produkcja: RochstarMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...