reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sezon nagród BAFTA” w sierpniu w SundanceTV

dodano: 2022-07-15 18:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W sierpniu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom w ramach pasma „Sezon nagród BAFTA” takie produkcje filmowe jak „Głosy”, „Wysłuchaj mej pieśni”, „Wojownik” i „A Cock & Bull Story”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2022 roku w ofercie kanału SundanceTV:

„Sezon nagród BAFTA”:
emisja: w czwartki (od 4 sierpnia br.) o 22:00
Pasmo filmowe w kanale SundanceTV. Seanse odbywać się będą w każdy czwartek (od 4 sierpnia br.) o godzinie 22:00 (więcej tutaj i tutaj).

„Sezon nagród BAFTA”:
„Głosy” („Some Voices”)
reżyseria: Simon Cellan Jones, występują: Julie Graham, Daniel Craig, David Morrissey i Kelly Macdonald
emisja: w czwartek, 4 sierpnia br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, enigmatyczna i niekonwencjonalna historia miłosna rozgrywająca się w zachodnim Londynie, opowiadająca o dwójce ludzi próbujących nadać sens szaleństwu w ich życiu. Tajemniczy, ale sympatyczny Ray zostaje zwolniony ze szpitala psychiatrycznego i trafia pod opiekę swojego nadopiekuńczego brata, restauratora Pete’a. Wszystko powoli zaczyna się układać, Ray pracuje dla brata i rozpoczyna nowe życie. Ale kiedy zakochuje się po uszy w Laurze, nieprzewidywalnej mieszkance Glasgow, i przestaje brać leki, sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli (więcej tutaj i tutaj).

„Sezon nagród BAFTA”:
„Wysłuchaj mej pieśni” („Hear My Song”)
reżyseria: Peter Chelsom, występują: Adrian Dunbar, Tara Fitzgerald, David McCallum, William Hootkins, Shirley Anne Field, James Nesbitt
emisja: w czwartek, 11 sierpnia br. o 22:00

„Wysłuchaj mej pieśni” to komedia i historia miłosna. Micky O’Neill, główny bohater filmu, prowadzi stary lokal - Heartly’s - i właśnie zaręczył się z Nancy, najlepszą dziewczyną w mieście. Wydaje się, że złapał Pana Boga za nogi. Może nawet zarezerwować koncert Franca Cinatry - tylko pisanego przez „C” nie „S”. Micky'emu wszystko może ujść na sucho. Ale czy na pewno?

„Sezon nagród BAFTA”:
„Wojownik” („The Warrior”)
reżyseria: Asif Kapadia, występują: Irrfan Khan, Aino Annuddin, Noor Mani i Damayanti Marfatia
emisja: w czwartek, 18 sierpnia br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego Asifa Kapadię film „Wojownik” to ponadczasowa opowieść o epickiej podróży od pustyń Radżastanu po ośnieżone szczyty Himalajów. By uciec od swojego brutalnego życia, „Wojownik” wyrusza na poszukiwanie spokoju. Władca dowiaduje się o jego dezercji i nie chcąc wybaczyć mu zdrady, wysyła swoich ludzi, aby sprowadzili jego głowę (więcej tutaj).

„Sezon nagród BAFTA”:
„A Cock & Bull Story” („A Cock & Bull Story”)
reżyseria: Michael Winterbottom, występują: Gillian Anderson, Keeley Hawes, Steve Coogan i Rob Brydon
emisja: w czwartek, 25 sierpnia br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, „A Cock & Bull Story”, dzieło krążące pomiędzy XVIII wiekiem a nieudolnymi wysiłkami filmowców z XXI wieku, to luźna adaptacja angielskiego arcydzieła literackiego „Życie i myśli JW Pana Tristrama Shandy”, napisanego przez Laurence’a Sterne’a. W filmie Tristram Shandy opisuje historię swojego życia z własnej perspektywy. Pełne literackich żartów i czarnego humoru, spaczone opowieści Shandy’ego z dzieciństwa są nieustannie przerywane przez jego rodzinę i domowników. Dzięki temu widzowie dowiadują się o wiele więcej o nim samym niż z jakiejkolwiek konwencjonalnej autobiografii. Sprytne, postmodernistyczne podejście do konstrukcji filmu na podstawie zawiłej, przezabawnie skomplikowanej powieści autobiograficznej.
 
Gillian Anderson w filmie „A Cock & Bull Story”, foto: AMC Networks International
Gillian Anderson w filmie „A Cock & Bull Story”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...