reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Niezapomniane chwile w sierpniu w AXN

dodano: 2022-07-19 23:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Niezapomniane chwile w letnie wieczory. Kontynuacja horroru o morderczym hostelu, którego goście są mordowani w okrutny sposób przez właścicieli; z pozoru niewinny wieczór, który zamienia się w koszmar, gdy opiekunka do dzieci zaczyna być nękana telefonami przez tajemniczego mężczyznę; młody chłopak walczący o wolność robota - psa, będącego nowoczesną maszyną wojskową, oraz ranny myśliwy, pozostawiony na śmierć przez towarzyszy, który próbuje przeżyć w puszczy i powrócić do domu. W sierpniu br. widzowie kanału AXN zobaczą premierowo filmy „Hostel, część II”, „Kiedy dzwoni nieznajomy”, „A.X.L.” i „Alfa”, w którym wystąpił polski aktor, Marcin Kowalczyk.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2022 roku w ofercie kanału AXN:

Wyprodukowany przez Quentina Tarantino film „Hostel, część II” zabiera widzów do szokującego świata tortur, w którym bogaci biznesmeni płacą majątek, by zaspokoić swoje chore i krwawe zachcianki. Tym razem „specjalnością zakładu”, którego hasłem przewodnim jest „zapłać i zabij”, zostają trzy młode Amerykanki na wymianie studenckiej w Rzymie. Rozpoczyna się wieczór, którego żadna z nich nie zapomni do końca swojego (krótkiego) życia. Premiera filmu „Hostel, część II” odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia br. o godzinie 22:10 w kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Kiedy dzwoni nieznajomy” młoda opiekunka do dzieci, Jill Johnson (w tej roli Camilla Belle), zajmuje się pod nieobecność rodziców dwójką maluchów. Wszystko zapowiada się idealnie: drzwi są zamknięte, alarm nastawiony a dzieci śpią w swoich łóżkach. Wkrótce jednak zaczyna rozbrzmiewać seria tajemniczych telefonów od nieznajomego pytającego, jak się mają dzieci. Jill wpada w panikę. Dzwoni na policję, która informuje ją, że telefony pochodzą z wnętrza domu. Przerażonej dziewczynie nie pozostaje nic innego, jak zebrać się na odwagę i stawić czoła nieznanemu przeciwnikowi w grze, w której stawką jest życie lub śmierć. Premiera filmu „Kiedy dzwoni nieznajomy” odbędzie się w piątek, 19 sierpnia br. o godzinie 22:35 w stacji AXN (więcej tutaj).

„A.X.L.” to ściśle tajny robot - pies, stworzony przez naukowców do ochrony żołnierzy w walkach. Wynalazek zawiera jedną z najbardziej zaawansowanych sztucznych inteligencji na świecie. Nieudany eksperyment sprawia, że maszyna wydostaje się z ośrodka badawczego i trafia na środek amerykańskich bezdroży, gdzie odnajduje ją Miles (Alex Neustaedter). Chłopak zaprzyjaźnia się z robotem i odkrywa jego funkcje specjalne, uruchamiając tryb przywiązania do partnera. Razem zaczynają tworzyć zgraną drużynę. Przyjaciele zmuszeni są jednak stanąć oko w oko z wojskowymi, którzy pragną odzyskać swoje dzieło. Premiera filmu „A.X.L.” odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia br. o godzinie 17:45 w kanale AXN.

Film „Alfa” przenosi widzów w czasy epoki lodowcowej w Europie 20 tys. lat temu. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima. W tym amerykańskim filmie widzowie zobaczą polskiego aktora, Marcina Kowalczyka („Jesteś Bogiem” i „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”). Premiera filmu „Alfa” odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia br. o godzinie 20:00 w stacji AXN.
 
Lauren German w filmie „Hostel, część II”, foto: Antenna Group
Lauren German w filmie „Hostel, część II”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...