reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-15 - 2022-08-16

Sport w polskiej TV 24.07.2022

dodano: 2022-07-23 11:49 | aktualizacja: 2022-07-23 23:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu o 3. miejsce Ligi Narodów siatkarzy: Polska - Włochy i finał: USA - Francja. Transmisje live z Letniego Grand Prix w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 3

17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Michał Mitrut, Dawid Stachyra

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszn
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Francji:
Parada kierowców

15:00 Formuła 1: Grand Prix Francji:
Wyścig

 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Club Brugge KV - KRC Genk

 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Club Brugge KV - KRC Genk

 
Eurosport 1

11:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Włochy:
Wyścig 1

13:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de France:
Etap 1

16:15 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 21
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

20:30 Triatlon: PTO Canadian Open:
Zawody 

23:00 Triatlon: PTO Canadian Open:
Zawody 
 
Eurosport 2

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Francja:
Wyścig 1

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny

15:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Briançon:
Zawody 

16:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Włochy:
Wyścig 2

18:10 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Włochy:
Wyścig 2
 
Golf Channel

17:00 Golf: European Tour, Southport:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Blaine:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

08:00 Rajdy samochodowe: Rajd Rzymu:
Odcinki specjalne
Komentarz: Michał Adamiuk

14:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 2

16:00 Rajdy samochodowe: Rajd Rzymu:
Odcinki specjalne
Komentarz: Michał Adamiuk

17:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 2

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Long Pond:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak
 
Polsat Sport
5:00 Piłka nożna: mecz towarzyski (Allegiant Stadium, Las Vegas)
Real Madryt - FC Barcelona  [Robert Lewandowski], Polsat Sport (powtórka o 10:00)
Komentarz: Bożydar Iwanow, Piotr Urban

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - ŁKS Łódź

15:00 Tenis: ATP World Tour, Hamburg:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Mecz o 3. miejsce
Polska - Włochy
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz

21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Finał

Francja - USA
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz

02:00 Płka nożna: Major League Soccer:
Austin FC - New York Red Bulls
 
Polsat Sport Extra

10:00 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału kobiet

11:00 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału kobiet

12:00 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału mężczyzn

14:15 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Mecz o 3. miejsce kobiet

15:15 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

16:30 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Finał kobiet

17:30 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Finał mężczyzn

18:30 Siatkówka plażowa: CEV Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Ceremonia medalowa

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SE Palmeiras - SC Internacional

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Atletico Mineiro - SC Corinthians Paulista
 
Polsat Sport News

09:30 Formuła 2: Grand Prix Francji:
Wyścig 2

11:00 Tenis: ATP World Tour, Gstaad:
Finał
 
TVP 1

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Mateusz Leleń, Wiktor Pękala 

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Mecz o 3. miejsce
Polska - Włochy
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas

01:45 (nd/pn) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 10 - sesja nocna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
TVP 2

15:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 10 - sesja popołudniowa
Komentarz: Jarosław Idzi, Marek Plawgo 
 
TVP Sport

09:45 Koszykówka 3x3: City Tour: Silesia Basket:
1/2 finału
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz

11:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Maciej Piotrowski, Wiktor Pękala

12:15 Koszykówka 3x3: City Tour: Silesia Basket:
Finał
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Mateusz Leleń, Wiktor Pękala 

15:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 10 - sesja popołudniowa
Komentarz: Jarosław Idzi, Marek Plawgo 

18:30 Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Maciej Piotrowski, Wiktor Pękala

19:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
GKS Jastrzębie - Górnik Polkowice
Komentarz: Jan Sławiński

01:45 (nd/pn) Lekkoatletyka: Mistrzostwa Świata:
Dzień 10 - sesja nocna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Karlsruher SC - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Arminia Bielefeld - SSV Jahn Regensburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hamburger SV - Hansa Rostock
Komentarz: Mateusz Juza

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils

21:00 Dart: 2022 Women's World Matchplay
1/4 finału, 1/2 finału i finał
Komentarz: Jakub Łokietek

14:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 2

17:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Hockenheim:
Wyścig 2

19:30 Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Blue Jays

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Iowa:
Wyścig 2
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

22:00 Dart: 2022 World Matchplay:  
Finał
Komentarz: Jakub Łokietek

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Mets - Padres

02:00 (nd/pn) Piłka nożna kobiet: Copa América Femenina:
Chile - Wenezuela


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...