reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„To nie ze mną” wkrótce w kanale Stopklatka

dodano: 2022-07-31 18:30 | aktualizacja: 2022-07-31 22:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Stopklatka We wtorek, 19 lipca br. rozpoczęły się zdjęcia do nowego, polskiego serialu „To nie ze mną”, którego producentem jest Akson Studio. Wystąpią Ada Szczepaniak, Magdalena Smalara, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak, Jacek Lenartowicz, Kamil Szeptycki i Adrian Zaremba. Serial ma zadebiutować na antenie stacji Stopklatka w tym roku. Sezon 1. będzie składał się z 12 odcinków. Będzie to 2. produkcja fabularna Stopklatki, po serialu „MiłośćKropka.pl”, za produkcję którego odpowiadała firma Pentagon Studio, a który na antenie kanału Stopklatka pojawił się premierowo w 2016 roku.

Stopklatka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „To nie ze mną” to ciepła, pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie, sile przyjaźni i odwadze bycia sobą. Akcja serialu rozgrywa się w małym miasteczku, w którym wszyscy się znają i wydaje się, że wszystko o sobie wiedzą. Bohaterowie tej historii najchętniej wzięliby antidotum na miłość. Ona nie tęskni za nikim, on już nie szuka nikogo. Antonina (w tej roli Ada Szczepaniak) to twarda, racjonalna i niezależna młoda kobieta, która pracuje w warsztacie samochodowym. Nawet gdyby poczuła motyle w brzuchu, natychmiast by je przegoniła. Michał (Adrian Zaremba) to przystojny lekarz, który dopiero zaczął pracę w miejscowej przychodni, ale przede wszystkim to pogubiony, samotny ojciec dwóch córek, który aktualnie nie wyobraża sobie stworzenia nowej relacji. Co się stanie, gdy los spłata figla i postawi na jednej drodze tych dwoje? Zdarzy się wybuchowa komediowa mieszanka pełna miłosnych zakrętów, wynikających z tej zamiany ról. A wszystko to w atmosferze skandalu, związanego ze ślubem, który się nie odbył.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani nowym projektem. Serial „To nie ze mną” opowiada o często dziś spotykanej zamianie ról damsko-męskich. My jako nadawca telewizyjny i producent staramy się łamać schematy i pokazywać świat takim, jaki jest, a nie takim, jak nakazują społeczne ramy. Mamy nadzieję, że widzowie pokochają tę historię tak samo jak my. „To nie ze mną” to taki promyk słońca na szare dni, dający nadzieję, ciepło, uśmiech i odprężenie w znakomitym, aktorskim towarzystwie

- komentuje Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i do spraw produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska, nadawcy Stopklatki.


W rolach głównych wystąpią aktorka teatralna i rozpoznawalny głos dubbingowy (m.in. „Nasze magiczne Encanto”) Ada Szczepaniak oraz znany szerszej widowni z takich filmów i seriali jak „Wesele”, „Belfer” czy „Kler” - Adrian Zaremba. Obok nich pojawiają się m.in. Magdalena Smalara, Jacek Lenartowicz, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak i Kamil Szeptycki. Reżyserką „To nie ze mną” jest Katarzyna Priwieziencew, znana z takich produkcji, jak „Hel”, „Leader”, „Narzeczony na niby” czy „Samiec Alfa”. Scenariusz napisały Aneta Głogowska i Katarzyna Leżeńska. Za produkcję odpowiada Akson Studio.

Serial „To nie ze mną” będzie miał 12 odcinków, a jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Zdjęcia realizowane będą w Błoniu.

Dodajmy, że serial „To nie ze mną” będzie drugą produkcją fabularną Stopklatki, po serialu „MiłośćKropka.pl”, za produkcję którego odpowiadała firma Pentagon Studio, a który na antenie kanału Stopklatka pojawił się premierowo w 2016 roku (więcej tutaj).
 
Małgorzata Łupina jest dyrektorką programową i do spraw produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska, foto: SPI International B.V.
Małgorzata Łupina jest dyrektorką programową i do spraw produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska, foto: SPI International B.V.


„To nie ze mną” - sezon 1., premiera w 2022 roku w kanale Stopklatka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...