reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

12-15.08 Niszowe ligi piłkarskie w telewizji

dodano: 2022-08-10 16:28 | aktualizacja: 2022-08-19 12:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Przedstawiamy plan transmisji na weekend 12-15 sierpnia br. obejmujący niszowe męskie ligi piłkarskie: norweską Eliteserien, duńską 3F Superligą, słoweńską Prvą Ligę Telemach i 2. SNL, koreańską K League 1, północnoirlandzką Danske Bank Premiership, holenderską Eredivisie, Ligę Portugal bwin, Brasileirão Assaí, amerykańską Major League Soccer, szkocką Cinch Premiership, belgijską Jupiler Pro League, azerską Premier League, turecka 1.ligę, austriacką Admiral Bundesligę, mołdawską Super Ligę, łotewską Optibet Virslīgę, islandzką Besta Deild Karla oraz czeską Fortuna:Ligę i słowacką Fortuna Ligę.

boisko piłkarskie piłka nożna futbol


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W osobnych artykułach na satkurier.pl można znaleźć rozpiski dotyczące niemieckiej Bundesligi, 2. Bundesligi i 3. Fußball-Ligi, angielskiej Premier League i Sky Bet Championship, włoskiej Serie A TIM, hiszpańskiej LaLiga Santander i LaLiga SmartBank, francuskiej Ligue 1 Uber Eats oraz polskiej PKO BP Ekstraklasy i 1. Ligi.


Plan transmisji:

12 sierpnia (piątek)

19:00 Eliteserien: Sandefjord Fotball - Rosenborg Ballklub, OneFootball

19:00 Eliteserien: Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt, OneFootball

19:00 3F Superliga: AC Horsens - FC Midtjylland, OneFootball

20:00 Spor Toto 1. Lig: Altay SK - Samsunspor, TRT Spor HD (42°E - FTA)

20:15 Prva Liga Telemach: NK Celje - NK Bravo, Sportklub, OneFootball

20:30 Fortuna Liga: MFK Skalica - FK Železiarne Podbrezová, OneFootball

21:00 3F Superliga: FC København - Randers FC, OneFootball

13 sierpnia (sobota)

11:00 K League 1: Ulsan Hyundai - Daegu FC, OneFootball

16:00 Danske Bank Premiership: Ballymena United - Glenavon FC, OneFootball

16:00 Danske Bank Premiership: Crusaders FC - Dungannon Swifts, OneFootball

16:00 Danske Bank Premiership: Coleraine FC - Cliftonville FC, OneFootball

16:00 Danske Bank Premiership: Carrick Rangers - Newry City, OneFootball

16:00 Eliteserien: Aalesunds FK - FK Haugesund, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: FK Austria Wiedeń - WSG Tirol, OneFootball

17:00 Admiral Bundesliga: SK Austria Klagenfurt - SV Ried, OneFootball

17:00 Super Liga: Dacia Buiucani - FC Sfântul Gheorghe, OneFootball

17:30 Prva Liga Telemach: NŠ Mura - NK Tabor Sežana, Sportklub

18:45 Eredivisie: Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

20:15 Prva Liga Telemach: FC Koper - NK Radomlje, Sportklub

21:00 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen, Polsat Sport Extra

21:30 Liga Portugal bwin: Sporting CP - Rio Ave FC, Eleven Sports 4, FreeSports HD (13°E - Kabelio)
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek

0:00 Brasileirão Assaí: SC Corinthians Paulista - Palmeiras, Polsat Sport News

0:00 Major League Soccer: New York Red Bulls - Orlando City, Polsat Sport Extra

4:30 Major League Soccer: Los Angeles FC - Charlotte FC, Polsat Sport Extra

14 sierpnia (niedziela)

13:00 Cinch Premiership: Kilmarnock FC - Celtic FC, Polsat Sport Premium 1

13:30 Jupiler Pro League: Sint-Truiden VV - RSC Anderlecht, Eleven Sports 2
Komentarz: Patryk Mirosławski, Krzysztof Rot

14:30 Eredivisie: Ajax Amsterdam - FC Groningen, Polsat Sport News

16:00 Fortuna:Liga: FK Jablonec - SK Slavia Praha, Polsat Sport Premium 1

17:30 2. SNL: NK Krka - NK Triglav Kranj, Sportklub

18:00 Spor Toto 1. Lig: Bodrumspor - Yeni Malatyaspor, TRT Spor HD (42°E - FTA)

19:00 Fortuna:Liga: AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc, Polsat Sport Extra

19:00 Liga Portugal bwin: FC Vizela - FC Porto, Eleven Sports 4, FreeSports HD (13°E - Kabelio)
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

20:15 Prva Liga Telemach: NK Domžale - NK Maribor, Sportklub

0:00 Brasileirão Assaí: S.C. Internacional - Fluminense FC, Polsat Sport Extra

15 sierpnia (poniedziałek)

17:00 Optibet Virslīga: BFC Daugavpils - Riga FC, OneFootball

19:00 3F Superliga: Aarhus GF - Lyngby BK, OneFootball

20:15 Prva Liga Telemach: NK Olimpija Ljubljana - HNK Gorica, Sportklub, OneFootball

21:15 Besta Deild Karla: Breiðablik UBK - Víkingur Reykjavík, OneFootball


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...