reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-10 - 2023-06-11

Kick-boxing Glory w Viaplay

dodano: 2022-08-16 10:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Glory/satkurier.pl

Glory Viaplay Organizacja kick-boxingu Glory oraz serwis streamingowy Viaplay uzgodniły warunki partnerstwa w Polsce. Wieloletnia umowa obejmuje transmisje wszystkich walk organizowanych przez Glory, co oznacza, że fani kick-boxingu w Polsce będą mogli oglądać na żywo wszystkie wydarzenia Glory na platformie Viaplay. Pierwszym z nich będzie gala Glory 81 w sobotę 20 sierpnia w Düsseldorfie. Równolegle odbywać się będzie KSW 73 w Warszawie z walką wieczoru... Wrzosek vs Sarara. Fani Arkadiusza Wrzoska doskonale pamiętają zamieszanie, do jakiego doszło podczas marcowej gali Glory 80.

Glory/Viaplay
Glory Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Glory 81 przewiduje 8 walk, a wydarzeniem wieczoru będzie starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Jamalem Ben Saddikiem i Benjaminem Adegbuyi.
 

– Polska jest dla nas ważnym rynkiem, dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Viaplay, by rozwijać kick-boxing w regionie – powiedział Jon Martone, Executive Vice President of Marketing and Digital w Glory. – Sztuki walki są bardzo ważnym elementem kultury sportu w Polsce i jesteśmy pewni, że partnerstwo z Viaplay wyniesie naszą dyscyplinę na nowe wyżyny.

– Glory kick-boxing jest fantastycznym uzupełnieniem praw sportowych Viaplay w Polsce. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować naszym subskrybentom transmisje tych ekscytujących wydarzeń. Glory gromadzi wielu zawodników najwyższej klasy, a jakość ich walk pozostaje na światowym poziomie. Nie możemy doczekać się współpracy z Glory, rozpoczynając od gali Glory 81, którą widzowie będą mogli obejrzeć na żywo, na platformie Viaplay, już 20 sierpnia – podkreślił Peter Nørrelund, Viaplay Group Chief Sports Officer.

Przypomnijmy, że 19 marca br. w belgijskim mieście Hasselt odbyła się gala Glory 80. Jednym z wydarzeń było rewanżowe starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem i Badrem Harim. W wyniku awantury na trybunach pojedynek nie został jednak dokończony, a organizatorzy gali podjęli decyzję o zmianie wyniku z unieważnienia na remis. Co więcej, rozwiązano kontrakt z Wrzoskiem.
 

Jak tłumaczył później sam zainteresowany: – Zostałem zwolniony z organizacji z uwagi na wydarzenia oraz moje zachowanie podczas ostatniej gali (każdy widział moją postawę w TV oraz w nagraniach po walce), dodatkowo włodarze po cichu bez oficjalnej informacji zmienili wynik walki na remis.

Teraz Arkadiusza Wrzoska będzie można zobaczyć podczas gali KSW 73, również w sobotę 20 sierpnia (jak Galory 81). W walce wieczoru zmierzy się z Tomaszem Sararą. Wydarzenie będzie transmitowane w Viaplay, a skomentuje je Maciej Materla i Dominik Durniat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...