reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Policjantki i policjanci” 17 w TV4

dodano: 2022-08-22 06:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W poniedziałek, 29 sierpnia br. o godz. 19:00 w kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 17. sezonu polskiego serialu „Policjantki i policjanci”, którego producentem jest ATM Grupa. Występują Anna Bosak, Anna Kukawska, Alicja Dąbrowska, Renata Pałys, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Paweł Kowalczyk, Paweł Okoński, Przemysław Puchała, Wojciech Sikora i Jakub Kucner. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, TV4 i TV6.

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy, siedemnasty sezon serialu „Policjantki i policjanci” widzowie Czwórki będą mogli oglądać od poniedziałku, 29 sierpnia br. Premierowe odcinki serialu o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

Jak zapowiada nadawca, nowy sezon to nowe policyjne akcje i interwencje, a także spore zmiany w życiu bohaterów. Obok zaskakujących i dramatycznych wydarzeń, nie zabraknie w nim jednak humoru i lżejszych wątków. W rolach znanych już z poprzednich sezonów postaci widzowie zobaczą ponownie m.in.: Annę Bosak, Annę Kukawską, Alicję Dąbrowską, Renatę Pałys, Mariusza Węgłowskiego, Pawła Monsiela, Pawła Kowalczyka, Wojciecha Sikorę, Pawła Okońskiego, Przemysława Puchałę czy Jakuba Kucnera.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa (więcej tutaj).
 
Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Alicja Dąbrowska, Paweł Okoński, Anna Bosak, Paweł Kowalczyk i Wojciech Sikora w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Alicja Dąbrowska, Paweł Okoński, Anna Bosak, Paweł Kowalczyk i Wojciech Sikora w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Policjantki i policjanci” - sezon 17., emisja serialu od poniedziałku do piątku (od 29 sierpnia 2022 roku) o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...