reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Statek kosmiczny Orguss” w 2x2 TV [wideo]

dodano: 2022-08-23 21:15
autor: Jerzy Kruczek | źródło: 2x2 TV

​​​​​​​Statek kosmiczny Orguss fot. Big West/TMS We wrześniu br. kanał 2x2 TV zaprasza na premierę zupełnie nowego serialu anime - „Statek kosmiczny Orguss”. Emisja tego klasycznego serialu („Super Dimension Century Orguss”) z 1983 roku będzie jednocześnie jego premierą w Polsce.

Big West/TMS
​​​​​​​Statek kosmiczny Orguss fot. Big West/TMS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rok 2062, przyszłość. Kei Katsuragi jest jednym z najlepszych pilotów myśliwców bojowych. Wskutek nieudanej misji, której celem jest wysadzenie bomby czasoprzestrzennej, zostaje wysłany do alternatywnego wymiaru. W nowym, nieprzyjaznym miejscu jest poszukiwany przez grupę żołnierzy z państwa Chilam. Na pomoc Keiowi przychodzi grupa wyrzutków, określających siebie mianem Emaan.

Statek kosmiczny Orguss
Premiera: 11 września, godz. 22:00, emisja: w każdą niedzielę o 22:002x2 TV to kanał telewizyjny dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata - zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Grupą docelową kanału są starsze dzieci, młodzież i młodzi dorośli. Stację można oglądać u ponad 40 operatorów telewizyjnych na terenie całego kraju, m.in. INEA, Jambox, EVIO, KORBANK/AVIOS, Metroport, SatFilm, AstaNet, Telsat.tv, Telpol i CDA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...