reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 28.08.2022

dodano: 2022-08-27 09:56 | aktualizacja: 2022-08-27 23:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w siatkówce: Polska - Meksyk. Transmisje live z LaLiga Santander w CANAL+ i Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski

19:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Real Valladolid

Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Piast Gliwice

Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła 
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Warta Poznań
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - AS Monaco

Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Lyon
Komentarz: Tomasz Smokowski, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Warta Poznań
Komentarz: Cezary Olbrycht, Marcin Baszczyński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Piast Gliwice

Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 5


19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz 
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii:
Parada kierowców

15:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - Real Madryt

Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - UC Sampdoria
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina - SSC Napoli

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica 
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
KAA Gent - Royal Antwerp FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Krzysztof Rot

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona - Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - AS Monaco

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Olympique Marsylia

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Lyon
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Lecce - Empoli FC
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak 
 
Eurosport 1

12:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Belgia:
Wyścig

13:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: 
Etap 9
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

11:30 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Pau:
Dzień 2

13:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross country elity kobiet

15:05 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross country elity mężczyzn

16:45 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, Pau:
Dzień 2
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Crans Montana:
Finał
Komentarz: Jacek Person

19:30 Golf: PGA Tour, Atlanta:
Finał
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Motowizja

10:40 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS10

15:40 Rajdy samochodowe: Rajd Barum:
OS13
 
Polsat Sport Premium 1

12:00 Piłka nożna: Eredivisie:
FC Utrecht - AFC Ajax

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
SBV Excelsior - PSV Eindhoven

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Zbrojovka Brno - SK Slavia Praga
 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Dundee United FC - Celtic FC



 
Polsat Sport

11:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Kuba - Katar

14:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Brazylia - Japonia

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
USA - Bułgaria

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Polska - Meksyk

Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz 
 
Polsat Sport Extra

08:45 Formuła 3: Grand Prix Belgii:
Wyścig 2

10:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostw Polski:
1/2 finału mężczyzn

11:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostw Polski:
1/2 finału mężczyzn

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Katowice - Arka Gdynia

15:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostw Polski:
Finał mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Niemcy - Kamerun

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Słowenia

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Botafogo FR - CR Flamengo
 
Polsat Sport News

08:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
Finał

10:15 Formuła 2: Grand Prix Belgii:
Wyścig 2

11:20 Badminton: Mistrzostwa Świata:
Finał

12:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostw Polski:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostw Polski:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

14:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostw Polski:
Finał kobiet

15:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Hamburg Sea Devils - Wrocław Panthers
 
Sportklub

10:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Szczecin:  
3. runda

11:45 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona:
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Olszak

16:00 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Szczecin:  
3. runda

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach:
NŠ Mura - NK Maribor

20:45 Piłka nożna: Super League:
PAOK Saloniki - Atromitos Ateny

22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Daytona Beach:
Wyścig
 
TVP 1

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Polska - Meksyk
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas 
 
TVP Sport

13:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross country elity kobiet

15:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice


17:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Austria - Polska
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź

20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Meksyk
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas 

00:30 (nd/pn) Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20: 
Holandia - Brazylia

04:00 (nd/pn) Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata U-20: 
Hiszpania - Japonia
 
Viaplay

10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring: 
Kwalifikacje 2

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå - Hammarby

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - AIK

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Nürburgring: 
Wyścig 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Linköping

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - IFK Kalmar

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Häcken

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Eskilstuna - Djurgården

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - West Ham United
Komentarz: Mateusz Borek, Maciej Łuczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Newcastle United

Komentarz: Mateusz Juza, Dawid Szymczak

15:05 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy, Nürburgring:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - AFC Fiorentina

17:30 Piłka nożna: Premiere League:
Nottingham Forest - Tottenham Hotspur

Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Zachodny

18:00 Baseball: Liga MLB:
Marlins - Dodgers

20:00 Wyścigi samochodowe: Michelin GT Challenge:
Wyścig

20:30 Golf: US Senior Women's Open:
4. runda

22:00 Baseball: Liga MLB:
Athletics - Yankees

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Braves


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...