reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: Nowa oferta - Internet do 1,2 Gb/s, TV Smart i Netflix

dodano: 2022-09-01 10:11 | aktualizacja: 2022-09-01 15:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra 1,2 Gb/s Vectra, w ramach najnowszej oferty, proponuje abonentom dostęp do światłowodowego Internetu o prędkości pobierania do 1,2 Gb/s w nowych pakietach z TV Smart oraz dostępem do serwisu Netflix. Premierze oferty towarzyszy startująca właśnie kampania reklamowa, z udziałem Cezarego Pazury.

Vectra
Vectra 1,2 Gb/s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach nowej oferty, klienci Vectry mogą korzystać z Internetu światłowodowego o prędkości do 1,2 Gb/s przez pierwsze 6 miesięcy w promocyjnej cenie 49,99 zł/miesięcznie (potem 89,99 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące, opłata instalacyjna 99,99 zł).

Internet dostępny jest z nowoczesnym modemem Wi-Fi 6 z obsługą EasyMesh, który gwarantuje wyższe prędkości przesyłu danych, mniejsze opóźnienia w transmisji, a także mniejsze zużycie energii. Umożliwia również podpięcie do sieci jeszcze większej liczby urządzeń. Zastosowany w urządzeniu standard EasyMesh sprawia, że szybki Internet może być dostępny w całym domu – we wszystkich pomieszczeniach i na każdym piętrze – nawet na bardzo dużych powierzchniach.Klientom, dla których sam Internet to za mało, Vectra oferuje oprócz Internetu do 1,2 Gb/s także dostęp do TV Smart (Pakiet Srebrny - 78 kanałów). To rozwiązanie łączy w sobie ofertę kanałów telewizyjnych, bibliotekę treści VOD oraz możliwość korzystania z popularnych aplikacji wideo, zarówno w domu, jak i poza nim. Wszystko w promocyjnej cenie 49,99 zł/miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy użytkowania (potem 99,99 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące, opłata instalacyjna 99,99 zł).Natomiast prawdziwi kinomani mogą skorzystać z pakietu łączącego Internet do 1,2 Gb/s z dostępem do Netflix (plan Podstawowy, SD), dzięki któremu klienci Vectry zyskują dostęp do biblioteki programów, filmów i seriali za 49,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (potem 114,99 zł miesięcznie; umowa na 24 miesiące, opłata instalacyjna 99,99 zł).
 

– Zapotrzebowanie na stabilny i szybki Internet wśród polskich użytkowników stale rośnie. Nasi klienci coraz częściej pracują z domu i coraz więcej spraw załatwiają online, potrzebują więc gwarancji, że Internet nie zawiedzie ich w najmniej oczekiwanym momencie. Jak przyznają sami abonenci, stabilne łącze to dla nich podstawa. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszego portfolio superszybki Internet światłowodowy o prędkości do 1,2 Gb/s. Jednocześnie, w ramach atrakcyjnych pakietów, łączymy go z naszą nowoczesną usługą TV Smart, która gwarantuje użytkownikom dostęp do najlepszej rozrywki – komentuje Michał Bartkowiak, prezes zarządu Vectra S.A.

W kampanii ofertę operatora promują nowi bohaterowie – przebojowy duet Agentów Vectry (w jednego z nich wciela się Cezary Pazura), który dzięki nowoczesnej technologii i produktom Vectry rozwiązuje problemy konsumentów w całej Polsce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...