reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Karol Bek z nową rolą w A+E Networks EMEA

dodano: 2022-09-01 10:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: A+E Networks

A+E Networks Karol Bek, Senior Commercial Director w A+E Networks EMEA, obejmie dodatkową rolę Country Managera na Rumunię. Karol Bek, który dołączył do A+E Networks EMEA w 2013 roku, będzie nadzorował wszystkie działania związane z dystrybucją, sprzedażą reklam, programowaniem i marketingiem w Rumunii, z naciskiem na nowy biznes i rozwijanie silniejszej nieliniowej obecności dla History® Channel i Crime+ Investigation® na rynku.

Karol Bek, fot. A+E Networks
Karol Bek A+E Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Karol Bek będzie nadal pełnił funkcję Senior Commercial Directora, zarządzając tworzeniem i wdrażaniem długoterminowej strategii handlowej oraz rozwojem kanałów nadawcy w Europie Środkowej, a także utrzymywaniem relacji biznesowych z klientami afiliacyjnymi w regionie. Bek będzie nadal raportował do Izabelli Wiley, SVP, General Manager A+E Networks CEE.

Zespół w warszawskim hubie A+E Networks EMEA – kierowany przez Izabellę Wiley – nadzoruje działalność firmy w 17 krajach regionu, w tym: w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, w Bułgarii i Serbii.
 

- W tym roku mija 14 lat od uruchomienia zlokalizowanego kanału History Channel w Rumunii. History Channel jest dostępny dla 9 mln widzów w Rumunii, utrzymując pozycję marki numer 1 w kraju dziewiąty rok z rzędu. Widzimy entuzjazm, jaki zarówno nasi widzowie, jak i nasi partnerzy rynkowi żywią do telewizji History i oferowanych przez nas programów. Naszą ambicją jest dalsze opowiadanie lokalnych historii w telewizji History Channel i stworzenie lokalnego feedu dla kanału kryminalnego Crime+Investigation - powiedział Karol Bek.

 
Karol Bek - Senior Commercial Director i Country Manager na Rumunię w A+E Networks EMEA

W ciągu 14 lat na kanale History rumuńska publiczność miała okazję oglądać oryginalne produkcje stacji, w tym filmy dokumentalne o życiu królowej Marii i króla Michała, które spotkały się z doskonałymi opiniami publiczności, a także szereg serii premium, w tym: „Wikingowie”, „Klątwa Wyspy Dębów”, „Wykute w ogniu”, „Gwiazdy lombardu” i „Amerykańscy zbieracze”. Nowości programowe w History w Rumunii to m.in. pełnometrażowe serie wydarzeń i ciekawe programy, takie jak „Niewyjaśnione tajemnice świata” z Williamem Shatnerem, „Morgan Freeman: Wielkie ucieczki” i „Największe tajemnice świata” z Laurencem Fishburnem.

Jeszcze w tym roku A+E Networks EMEA zaprezentuje w Rumunii nową lokalną produkcję, której szczegóły zostaną ogłoszone we wrześniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...