reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

Sport w polskiej TV 2.09.2022

dodano: 2022-09-01 14:54 | aktualizacja: 2022-09-02 13:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV koszykówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z EuroBasketu 2022: Polska - Czechy. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie. Transmisja w 4K z meczu Legia Warszawa -  Radomiak w CANAL+ 4K Ultra HD.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Radomiak Radom

Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

20:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
For Nature Solutions Apator Toruń - Motor Lublin
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
 
Eleven Sports 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo - Cadiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Club Brugge KV - Cercle Brugge
Komentarz: Julian Kowalski, Krzysztof Rot
 
Eleven Sports 3

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica - FC Vizela
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Club Brugge KV - Cercle Brugge
Komentarz: Julian Kowalski, Krzysztof Rot
 
Eurosport 1

14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 13
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

18:00 Tenis: US Open:
Andy Murray – Matteo Berrettini 
Komentarz: Tomasz Wolfke, Michał Przysiężny

20:00 Madison Keys - Coco Gauff 
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

Dokończenie meczu Jack Draper – Karen Chaczanow (rozpoczęcie od godz. 20:00)
Komentarz: Karol Stopa

22:00 Pablo Carreno Busta – Alex de Minaur
Komentarz: Witold Domański

1:00 Serena Williams - Ajla Tomljanović 
Komentarz: Marek Furjan, Magdalena Rejniak

2:30 Daniił Miedwiediew – Wu Tung-Lin
Komentarz: Michał Lewandowski
 
Eurosport 2

17:00 Tenis: US Open:
Shelby Rogers – Ons Jabeur
Komentarz: Lech Sidor

18:30 Tommy Paul – Casper Ruud
Komentarz: Hubert Błaszczyk

20:30 Alison Riske – Xiyu Wang 
Komentarz: Dawid Żbik

1:00 Caroline Garcia – Bianca Andreescu 
Komentarz: Maciej Łuczak

2:30 Nick Kyrgios – Jeffrey John Wolf
Komentarz: Dawid Olejniczak. 
 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska - Bułgaria

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice
 
Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 3: Grand Prix Holandii:
Sesja kwalifikacyjna

15:00 Formuła 2: Grand Prix Holandii:
Sesja kwalifikacyjna

17:30 Boks: Polsat Boxing Promotions 9: 
Marcin Siwy - Kamil Sokołowski
 
Polsat Sport Fight

20:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Comarch Cracovia - Straubing Tigers



 
Polsat Sport News

17:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Ocelari Trzyniec - Belfast Giants

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Bruksela:
Zawody
 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Temelach: 
FC Koper - NK Celje

 
TVP Sport

14:00 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Izrael - Finlandia
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Łączyński

17:30 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Polska - Czechy
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik
Viaplay

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim - Fortuna Düsseldorf

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Kamil Kania

19:00 Golf: LIV Golf Invitational Boston:
1. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion - Burnley FC
Komentarz: Tomasz Górski

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Mariners

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...