reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ernst Jan van Rooijen wiceprezesem i dyrektorem ds. finansów Canal+ Polska

dodano: 2022-09-01 15:06
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Ernst Jan van Rooijen Z dniem 1 września 2022 roku Ernst Jan van Rooijen objął stanowisko wiceprezesa ds. finansów i dyrektora finansowego (CFO) CANAL+ Polska. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Berardi, który objął rolę dyrektora finansowego (CFO) i członka zarządu należącej do Grupy CANAL+ Grupy M7 w Luksemburgu.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ernst Jan van Rooijen posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego w firmach z branży mediów i telco, w których zajmował kluczowe stanowiska z obszaru finansów, biorąc czynny udział w wielu strategicznych transakcjach „M&A”.

Od marca 2016 roku Ernst Jan van Rooijen rozwijał się w szerszym, międzynarodowym środowisku branży płatnej telewizji, zajmując stanowisko Chief Finance Officera i członka zarządu w Grupie M7 w Luksemburgu. Grupa M7 we wrześniu 2019 roku została wykupiona z rąk prywatnego funduszu przez Grupę CANAL+, a Ernst Jan kontynuował jej dynamiczną transformację oraz integrację w ramach CANAL+.

Przed dołączeniem do Grupy M7, przez 10 lat zajmował stanowisko CFO i był członkiem najwyższej kadry zarządzającej w Tele2 Netherlands. Wcześniej przez wiele lat był związany z Versatel oraz innymi firmami z branży telco.
 
Ernst Jan van Rooijen - wiceprezes ds. finansów i dyrektor finansowy CANAL+ Polska

Frederic Berardi z dniem 1 września obejmie stanowisko dyrektora finansowego (CFO) i członka zarządu Grupy M7 w Luksemburgu, zastępując na tym stanowisku Ernst Jana van Rooijena.

Frederic Berardi posiada ponad 20 lat doświadczenia jako Chief Finance Officer, pracując dla Grupy CANAL+ od 2011 roku. Początkowo prowadząc działania jako Chief Executive Officer w Senegalu, a od listopada 2013 roku pracując jako CFO i COO dla VSTV w filii CANAL+ w Wietnamie. Ostatnie 6 lat zajmował stanowisko wiceprezesa ds. finansowych i dyrektora finansowego CANAL+ Polska, a od listopada 2019 do maja 2022 roku łączył tę funkcję ze stanowiskiem prezesa należącej do CANAL+ Polska spółki Kino Świat. Ukończył w 1997 roku SKEMA Lille Busness School z tytułem „Master in Finance”. Wcześniej zajmował stanowiska CFO dla takich marek jak Imperial Tobacco Group i Millicom Group.
 
Frederic Berardi - dyrektor finansowy i członek zarządu Grupy M7


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...