reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-05 - 2022-10-06

Sport w polskiej TV 3.09.2022

dodano: 2022-09-02 12:08 | aktualizacja: 2022-09-03 11:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander: Sevilla FC - FC Barcelona. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Manchester City
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak
 
CANAL+ 4K Ultra HD

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt - Real Betis
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Raków Częstochowa

Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

14:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Deportivo Alavés - UD Las Palmas
Komentarz: Dominik Woźniak, Jakub Kręcidło

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Liverpool FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gutka

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt - Real Betis
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Sociedad - Atlético Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Radosław Majdan

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Angers SCO
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

15:00 Formuła 1: Grand Prix Holandii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - Inter Mediolan

Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Sevilla FC - FC Barcelona
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Mallorca - Girona FC

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Angers SCO
Komentarz: Julian Kowalski, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Paris Saint-Germain

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Angers SCO
Komentarz: Julian Kowalski, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

12:00 Kajakarstwo górskie: Puchar Świata, La Seu:
Zawody

14:30 Kolarstwo: Vuelta a Espana:
Etap 14
Komentarz: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

18:00 Tenis: US Open:
Yue Yuan - Jessica Pegula
Komentarz: Dawid Żbik

19:30 Tenis: US Open:
Jenson Brooksby- Carlos Alcaraz

Komentarz: Dawid Żbik

dokończenie meczu Karolina Pliskova - Belinda Bencic [mecz rozpocznie się około 21:00]
Komentarz: Lech Sidor

23:00 Tenis: US Open:
Clara Burel - Aryna Sabalenka
Komentarz: Lech Sidor

1:00 Tenis: US Open:
Richard Gasquet - Rafael Nadal 

Komentarz: Witold Domański, Michał Przysiężny

2:30 Tenis: US Open:
Alize Cornet - Danielle Collins
Komentarz: Maciej Łuczak
 
Eurosport 2

17:00 Tenis: US Open:
Garbine Muguruza - Petra Kvitova
Komentarz: Michał Lewandowski, Karolina Rejniak

18:30 Tenis: US Open:
Petra Martic - Wiktoria Azarenka 
Komentarz: Dawid Olejniczak

20:00 Tenis: US Open:
Diego Schwartzman - Frances Tiafoe 
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

1:00  Tenis: US Open:
Iga Świątek - Lauren Davis

Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

2:30  Tenis: US Open:
Brandon Nakashima - Jannik Sinner
Komentarz: Karol Stopa 
 
Fightklub

01:30 (so/nd) Sporty walki: WGP Kickboxing 66

 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Farsø:
3. runda
Komentarz: Dionizy Konieczny, Katarzyna Nieciak
 
Motowizja

15:10 Wyścigi samochodowe: Euroformula Open, Imola: 
Wyścig 1

 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - SC Cambur

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente - PSV Eindhoven

 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FC Trinity Zlin




 
Polsat Sport

14:30 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska - Bułgaria

17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Słowenia - Niemcy

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Włochy - Kuba

01:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls - Philadelphia Union
 
Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 3: Grand Prix Holandii:
Wyścig 1

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Rangers FC

17:00 Formuła 2: Grand Prix Holandii:
Wyścig 1

18:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Ciryl Gane - Tai Tuivasa

200:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Athletico Paranaense - Fluminense FC
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Białystok Chorten Boxing Show VI: 
Przemysław Gorgoń - Gino Kanters



 
Polsat Sport News

15:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Frolunda HC - Eisbaren Berlin

18:00  Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
GKS Katowice - ZSC Lions Zurych

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Go Ahead Eagles - Feyenoord
 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Maribor - Tabor Sežana
Komentarz: Radosław Gielo

21:15 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Darlington:
Wyścig
 
TVP Sport

11:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie

14:00 Koszykówka mężczyzn: EuroBasket 2022: 
Finlandia - Polska
Komentarz: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź

16:30 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2022:
Nagroda Westminster
Komentarz: Jarosław Idzi 

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Sandra SPA Pogoń Szczecin
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik 

19:00 Żużel: Tauron Speedway Euro Championship, Łódź 
3. runda
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Grzegorz Zengota

22:30 Boks: Gala, Liverpool: 
Liam Smith - Hassan Mwakinyo
Komentarz: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - FC St. Pauli, 
Komentarz: brak

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - 1. FC Magdeburg,
Komentarz: brak

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SSV Jahn Regensburg - Holstein Kiel,
Komentarz: brak

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Liverpool FC

Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gutka

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - SC Freiburg,
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - SV Werder Brema,
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - 1. FC Köln
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - FC Schalke 04
Komentarz: Dominik Kania

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Blackburn - Bristol City

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Leeds United
Komentarz: Dawid Szymczak, Michał Skiba

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - West Ham United
Komentarz: Mateusz Borek, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Crystal Palace
Komentarz: Tomasz Górski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - AFC Bournemouth
Komentarz: Mateusz Juza, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Southampton FC
Komentarz: Kamil Kania, Piotr Majchrzak

17:00 Sporty walki: Cage 55:
Toni Lampinen - Joachim Tollefsen

18:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix of Portland:
Sesja treningowa

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - RB Lipsk 
Komentarz: Marcin Borzęcki, Radosław Gilewicz

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Manchester City
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

19:00 Golf: LIV Golf Invitational, Boston:
2. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein Neckar Löwen - MT Melsungen

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - Karlsruher SC
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Wyścigi samochodowe: Grand Prix of Portland:
Sesja kwalifikacyjna

22:00 Baseball: Liga MLB:
Giants - Phillies

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
White Sox - Twins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...