reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Profen uruchomi pakiet telewizyjny na Badrze

dodano: 2022-09-12 21:30
autor: RO | źródło: arabsat.com/parabola.cz

Arabsat i Profen na targach IBC 2022 Na satelicie telekomunikacyjnym Badr 4 (26°E) pojawi się nowa platforma telewizyjna firmy Profen. Arabski operator satelitarny Arabsat zawarł kontrakt o strategicznej współpracy z firmą Profen, która wykorzysta multipleks do dystrybucji różnych kanałów telewizyjnych.

profen.com
Profen


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Badr 4 stacjonuje na pozycji 26°E, obejmując głównie Afrykę Północną i Bliski Wschód. Satelita otacza dużą część Europy - w Polsce w zależności od regionu potrzebne są anteny 90-130 cm. Najlepsze warunki na południowym-zachodzie.

Umowa Arabsatu z Profen to jedna z nowości IBC 2022. Arabsat na międzynarodowej konferencji i wystawie technologii satelitarnej w Amsterdamie (Holandia) zaprezentował swoje usługi, w tym nadchodzącego satelitę Badr 8, który na orbitę ma być wyniesiony w przyszłym roku. Badr 8 to najnowocześniejszy satelita wyposażony w zaawansowaną technologię. Usługi satelitarne ma zapewniać na Bliskim Wschodzie oraz w różnych regionach Azji, Europy i Afryki.
 

Najlepsza w swojej klasie infrastruktura i obiekty teleportowe firmy Profen, w tym certyfikaty ISO9001 i ISO27001 są dobrze przygotowane do aktywnego świadczenia usług hostingowych i telekomunikacyjnych wiodącym operatorom, jednocześnie odpowiadając na znaczny wzrost zużycia danych i rozszerzenie konwergencji sieci o łączność bezprzewodową 5G, sieci naziemne oraz satelity GEO, MEO i LEO.  Cieszymy się, że dzięki współpracy z Arabsat możemy zająć znaczącą pozycję na rynku telekomunikacyjnym. Nasza naziemna stacja satelitarna zapewni wysoce bezpieczną dystrybucję wideo o wysokiej jakości na Bliski Wschód i do wielu regionów Azji, Europy i Afryki

- powiedział Önder Havuzlu, dyrektor generalny firmy Profen.
 

Źródło: arabsat.com  parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...