reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTV Polska: Oto debiutanci „Warsaw Shore...” 17

dodano: 2022-09-17 05:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy MTV W niedzielę, 18 września br. o godz. 23:00 na kanale MTV Polska wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 17. sezonu polskiego programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” (w formacie „Warsaw Shore - Summer Camp”), którego producentem jest Dragon Head. Widowisko to będzie również dostępne w serwisie VOD Player. Wystąpią Milena Łaszek, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Aleksandra Okrzesik, Wiktoria Robert, Jeremiasz Szmigiel „Jez”, Michał Sarnowski „Sarna”, Przemysław Skulski „Sequento”, Kamil Jagielski i Patryk Spiker. Wcześniejsze odcinki emitują kanały Eska TV i MTV Polska.

Warsaw Shore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kim są debiutanci 17. sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”? Sesja zdjęciowa w zupełnie nowym stylu

W niedzielę, 18 września br. o godzinie 23:00 na antenie kanału MTV Polska pojawi się premierowa seria programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Uczestnicy widowiska pokazali się w zupełnie nowej odsłonie, a wszystko to za sprawą sesji zdjęciowej. Za obiektywem stanął Dawid Klepadło, a w jego ujęciach dostrzec można kilka nowych twarzy. Kim są debiutanci siedemnastej edycji kultowego formatu?

Jak zapewnia nadawca, „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” od 2013 roku dostarcza niezapomnianej rozrywki widzom MTV Polska. Wspólnym mianownikiem wszystkich sezonów są na pewno dobra zabawa i epickie imprezy. Na przestrzeni lat zmieniał się natomiast skład ekipy. Do zgranej paczki często dołączał ktoś nowy, ale za każdym razem była to grupa najbardziej rozrywkowych ludzi w kraju. Również w nowej odsłonie kultowego programu do legendarnej wrocławskiej posiadłości znanej z piątego sezonu wprowadzą się nie tylko uczestnicy poprzednich edycji widowiska, ale i trzy nowe osoby.

Pierwszą z nich jest Aleksandra Okrzesik. To 24-letnia kobieta sukcesu z Krakowa. Prowadzi dwie własne firmy, a zawodowo zajmuje się aktorstwem, modelingiem i wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Oprócz tego jej pasją jest pole dance. Ona również może być już znana widzom z innych seriali i programów rozrywkowych, takich jak „Apetyt na miłość”, „19+”, „Szkoła”, „Szpital” i „Fachowcy”.

Aleksandra Okrzesik nie będzie jedyną dziewczyną, która zasili ekipę. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć także Wiktorię Robert. Ma 23 lata i mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako make-up i tattoo artist. Poza tym zajmuje się też modelingiem i działa aktywnie w mediach społecznościowych. Wolny czas najchętniej spędza ze znajomymi w barach, restauracjach i klubach na imprezach trapowych. Program „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” nie jest jej telewizyjnym debiutem. Wcześniej brała już udział w produkcjach „MakeUp Influencer Academy” i „Power of Love. Polska”.

Do rozkręcających imprezy chłopaków dołączy Przemysław Skulski „Sequento”. Ma 27 lat i pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Od 6 lat pracuje w Hamburgu, gdzie prowadzi swoją firmę wykończeniową. Jego pasje to siłownia, samochody i oczywiście imprezy. Wśród swoich planów na przyszłość wymienia wytatuowanie całego ciała i udział w walkach MMA. Czy jego szalony taniec godnie zastąpi kocie ruchy Kasjusza?

Na początku sierpnia br. wszyscy uczestnicy wzięli udział w sesji promującej nadchodzący sezon programu. W scenografii utrzymanej w klimacie glamour nie brakowało modowych akcentów i zaskakujących kulinarnych połączeń. Za obiektywem stanął Dawid Klepadło. Pomysłodawca motywu przewodniego w swoim dorobku ma zdjęcia dla globalnych marek, a jego prace ukazują się na łamach  magazynów modowych, takich jak „Vogue”, „Elle” czy „L'Officiel”.

Pierwsze spotkanie i nowy początek - największa impreza tej jesieni

Jak zapowiada nadawca, wiele nowych twarzy, silne osobowości, pierwsze flirty, miłosne trójkąty i zaskakujące wyznania - to wszystko w premierowym odcinku siedemnastego sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Kultowe widowisko po roku przerwy pojawi się na antenie kanału MTV Polska z premierowymi odcinkami. - W niedzielę, 18 września br. o godzinie 23:00 rozpoczynamy największą imprezę tej jesieni, na której nie może was zabraknąć - zachęca nadawca.

W niedzielę, 18 września br. o godzinie 23:00 widzów MTV Polska czekać będzie premiera siedemnastego sezonu najbardziej imprezowego widowiska w Polsce. Na podbój wrocławskich klubów wyruszą uczestnicy znani z poprzednich edycji programu - Milena Łaszek, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Jeremiasz Szmigiel „Jez”, Kamil Jagielski, Patryk Spiker i Michał Sarnowski „Sarna”. W legendarnej willi z piątego sezonu znalazło się jednak miejsce również dla trójki świeżaków - Aleksandry Okrzesik, Wiktorii Robert oraz Przemysława Skulskiego „Sequento”. Które z nich najszybciej złapie kontakt z weteranami formatu?

Stacja zapewnia, że już pierwszy odcinek nowego sezonu dostarczy widzom wielu emocji. Będą zapoznawcza impreza, pierwsze flirty i wyznania, a niektórzy przekonają się, że pozory mogą mylić. Nie zabraknie też miłosnych trójkątów. Ale Sequento powalczy nie tylko o względy Mileny i Oliwii - chłopaki zmierzą się też w domowych zawodach kulturystycznych.

Premierowa emisja pierwszego odcinka programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” odbędzie się w niedzielę, 18 września br. o godzinie 23.00 w MTV Polska. Kolejne epizody będzie można oglądać co tydzień o tej samej porze. Wszystkie 13 odcinków dostępnych będzie również w serwisie VOD Player (więcej tutaj).
 
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert „Jaszczur” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert „Jaszczur” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Przemysław Skulski „Sequento”, Milena Łaszek, Aleksandra Okrzesik, Kamil Jagielski, Wiktoria Robert, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Patryk Spiker, Michał Sarnowski „Sarna” i Jeremiasz Szmigiel „Jez” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Przemysław Skulski „Sequento”, Milena Łaszek, Aleksandra Okrzesik, Kamil Jagielski, Wiktoria Robert, Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Patryk Spiker, Michał Sarnowski „Sarna” i Jeremiasz Szmigiel „Jez” w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global


„Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” - sezon 17., emisja w niedziele (od 18 września 2022 roku) o godz. 23:00 w MTV Polska. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Eska TV i MTV Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...