reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwie nowości na liście kanałów filmowych Allente

dodano: 2022-09-22 21:51
autor: RO | źródło: parabola.cz/allente.no

SkyShowtime Od 20 września br. usługa streamingowa Paramount+ w krajach skandynawskich została zastąpiona nową marką SkyShowtime. Dla klientów oznacza to jeszcze więcej treści filmowo-serialowych w przyszłości, w tym dużo hitów, premier i kontynuacji udanych projektów. Usługa jest zawarta w podstawowych pakietach TV Standard, Large i Premium operatora Allente dla Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.

SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym samym czasie 2 kanały linearne Paramount+ Movies i Paramount+ Series zmieniły nazwy na SkyShowtime 1 i SkyShowtime 2. Abonenci platformy satelitarnej Allente odbierają je na pozycjach nr 48 i 49. Dystrybucja sygnału jest prowadzona przez satelitę Thor 5 (0,8°W) w kodowaniu wideo MPEG-4 i rozdzielczości HD. Przekaz jest zaszyfrowany w Conax, Nagra MA i VideoGuard.

Nowy serwis streamingowy jest wspólnym projektem Paramount Global i korporacji mediowej Comcast, właściciela platform płatnej telewizji Sky. Subskrybenci obejrzą takie seriale, jak „Yellowstone”, „Halo”, „Star Trek: Strange New World”, „The Rising”, „The Office”, „Dexter: New Blood” i filmy „Zaginione miasto”, „Wilk z Wall Street”, „Park Jurajski”, „Mission: Impossible – Fallout” czy „Top Gun”. Na dłuższą metę w SkyShowtime będzie dostępnych więcej filmów, seriali i treści dla dzieci w porównaniu do zakończonej usługi Paramount+.

SkyShowtime 1 to pierwszy kanał linearny dla kultowych seriali i filmów od Paramount Pictures, Dreamworks, Showtime i Peacock. W ramówce najnowsze filmy, ekskluzywne seriale i filmy dokumentalne.

SkyShowtime 2 jako drugi kanał dla tradycyjnego odbioru oferuje kolekcję filmów i seriali ze światowej sławy studiów filmowych, w tym Universal Pictures, Nickelodeon, Paramount+ i Sky. Widzowie obejrzą zarówno nowe premiery filmów, jak i dobrze znane klasyki.

Parametry techniczne:
Thor 5 (0,8°W)
tp. C06 (11,293 GHz, pol. H, SR: 25000, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK)

ID: SkyShowtime 1 HD
PID V: 1681 (MPEG-4 / HD)
PID A: 3681
PID PCR: 1681
SID: 7681
PID PMT: 681
Provider: Allente
Kodowanie: Conax/Nagra MA/VideoGuard

ID: SkyShowtime 2 HD
PID V: 1680 (MPEG-4 / HD)
PID A: 3680
PID PCR: 1680
SID: 7680
PID PMT: 680
Provider: Allente
Kodowanie: Conax/Nagra MA/VideoGuard

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...