reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jest temat!” na antenie Radia Tok FM

dodano: 2022-09-24 02:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Jest temat!” Agata Szczęśniak „Jest temat!”, czyli nowa audycja prowadzona przez Agatę Szczęśniak, zadebiutuje na antenie Radia Tok FM (Agora) w poniedziałek, 26 września 2022 roku o godz. 15:00. Program Agaty Szczęśniak będzie także dostępny jako podcast na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM dla subskrybentów Tok FM Premium.

Radio Tok FM „Jest temat!” Agata Szczęśniak


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, od 26 września br. co poniedziałek w swoim nowym programie Agata Szczęśniak porozmawia z badaczkami, artystkami, czasami również z politykami o tym co ważne, a nie doraźne - o wyzwaniach, ideach i książkach. Każda z audycji będzie miała swój temat przewodni, który zostanie omówiony i przedstawiony z różnych perspektyw. Stałym punktem programu będzie też autorski przegląd prasy - polskiej i zagranicznej. 

- Kiedy wszystko wokół się rozpada i układa na nowo, trzeba siąść i na serio pogadać. O co w tym wszystkim chodzi? Na co dzień zajmuję się tą polityką, która dzieje się w parlamencie. Teraz mam okazję porozmawiać o tym, co politycy często przegapiają - o głębokich zmianach w naszym świecie i kulturze. O tematach, które dopiero się wyłaniają

- wyjaśnia Agata Szczęśniak.


Program Agaty Szczęśniak będzie emitowany w każdy poniedziałek w godzinach 15:00-16:40 na antenie Tok FM, a także dostępny jako podcast na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM dla subskrybentów Tok FM Premium.

Agata Szczęśniak to dziennikarka, komentatorka polityczna, redaktorka. Rowerzystka. Pracuje w serwisie OKO.press, uczy na Uniwersytecie SWPS. Współzałożycielka i wieloletnia wicenaczelna „Krytyki politycznej”. Była też redaktorką w „Gazecie Wyborczej”. Współtworzyła feministyczny program satyryczny „Przy kawie o sprawie” oraz spektakl teatralny „Europa. Śledztwo”. Współorganizatorka wielu wydarzeń kulturalnych i uczestniczka ruchu Obywatele Kultury, który walczył o zwiększenie publicznych nakładów na kulturę. Studiowała socjologię, filozofię i stosunki międzynarodowe.

Premierę audycji „Jest temat!” wspiera promocja na antenie Radia Tok FM, na stronie internetowej tokfm.pl, na profilach Tok FM w mediach społecznościowych, a także kampania reklamowa w internecie oraz w prasie.
 
Prowadzącą program „Jest temat!” jest Agata Szczęśniak, foto: Agora
Prowadzącą program „Jest temat!” jest Agata Szczęśniak, foto: Agora


„Jest temat!” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 26 września 2022 roku) o godz. 15:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...