reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Niedziela z Angeliną Jolie” w AXN

dodano: 2022-09-24 03:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN W niedzielę, 25 września br. o godz. 17:55 kanał AXN w ramach pasma „Niedziela z Angeliną Jolie” pokaże takie filmy w których zagrała Angelina Jolie, jak „Turysta”, „Salt” i „Kolekcjoner kości”. Była jedną z najbardziej niegrzecznych aktorek Hollywood. Podczas swojej kariery znalazła się chyba we wszystkich rankingach „naj”: najseksowniejsza, najpiękniejsza, najbardziej wpływowa, najlepiej opłacana. Wygląda jednak na to, że to już przeszłość.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Teraz gra głównie w takich produkcjach, których premierę ogląda razem ze swoimi dziećmi. Angelina Jolie, królowa kina akcji, jeśli jest w błysku fleszy, to wyłącznie w otoczeniu swoich sześciorga dzieci. 47-letnia mama, ambasadorka Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) do spraw uchodźców i zdobywczyni „Oscara” ma już dawno za sobą rock’n’rollowe życie.

Angelina Jolie szybko podbiła Hollwyood. Po wyrwaniu się spod kurateli równie sławnego ojca, Jonathana Voighta, od początku zawsze zwracała na siebie uwagę. Nawet Mick Jagger stracił dla niej głowę. Powierzył jej główną rolę w teledysku do piosenki „Anybody Seen My Baby?”. Było to duże wyróżnienie, gdyż jak głosi legenda, zakochany w sobie Jagger, zawsze stawiał siebie na pierwszym planie zarówno na scenie jak i w życiu.

Mick Jagger, Colin Farrell, Antonio Banderas, Jenny Shimizu, Elizabeth Michell i Stefani Joanne Angelina Germanotta „Lady Gaga”. Magazyny plotkarskie łączyły Angelinę Jolie z wieloma gwiazdami. Oficjalnie wiemy, że Angelina Jolie miała trzech mężów. Z pierwszym, brytyjskim aktorem Jonathanem Lee Millerem, wytrzymała 18 miesięcy.

Billy Bob Thornton, z którym byli małżeństwem trzy lata, był od niej o 20 lat starszy i miał za sobą już pięć rozwodów. Media oszalały na ich punkcie. Rozpisywano się o ich dziwactwach, jak noszenie wisiorków z krwią partnera, tatuażach z imionami ukochanego w miejscach intymnych. To był szalony i namiętny związek. A zakończył się wtedy, kiedy do Angeliny dotarło, że Billy nie chciał zostać ojcem, bo czuł „wstręt do dzieci”.

Z Bradem Pittem połączyła ich w 2005 roku miłość na planie „Pana i pani Smith”. On był wtedy mężem Jennifer Aniston, ale już rok później Angelina Jolie była w ciąży z Bradem Pittem. Wspólnie przez 12 lat tworzyli najgorętszą parę Hollywoodu. Jednak po słynnej podróży prywatnym odrzutowcem, kiedy Brad Pitt wpadł w szał na oczach dzieci, Angelina Jolie zażądała rozwodu. Do dziś media rozpisują się o ich problemach przy podziale opieki nad dziećmi i ogromnego majątku.

W międzyczasie Angelina Jolie podbiła Hollywood. Zagrała w wielu kasowych hitach (takich jak m.in. „Turysta” z Johnym Deepem, „Salt” u boku Daniela Olbrychskiego czy „Kolekcjoner kości” z Denzelem Washingtonem), zdobyła „Oscara” („Najlepsza aktorka drugoplanowa” w filmie „Przerwana lekcja muzyki”) i niezliczone tytuły w najprzeróżniejszych rankingach: „Najseksowniejsza gwiazda filmowa” według magazynu „Empire”, „Najseksowniejsza żyjąca kobieta” według magazynu „Esquire”, 3. miejsce wśród „100 najseksowniejszych kobiet na świecie” według magazynu „FHM”, 1. miejsce w rankingu „101 najseksowniejszych ciał" według telewizji E!, „Najbardziej wpływowa gwiazda show-biznesu” według magazynu „Forbes”, 1. miejsce w rankingu „Najpiękniejsza kobieta świata” według „Vanity Fair”, „Kobieta idealna” według magazynu „Vogue”, „Najlepiej opłacana aktorka” według magazynu „Forbes” (więcej tutaj)

Po tamtej dzikiej dziewczynie nie ma już śladu. Jeśli gra, to na przykład czarownice (jako Maleficent) w „Czarownicy” czy matkę (Rose Littleton) w „Piotrusiu Panie” i „Alicji w Krainie Czarów”. Z ramienia Organizacji Narodów Zjednoczonych pojechała na ogarniętą wojną Ukrainę, by przekonać się jaki jest los dzieci w kraju bombardowanym przez Rosję. Dziś Angelina Jolie jest przede wszystkim mamą, aktywistką, a dopiero kolejne miejsce zajmuje aktorstwo (więcej tutaj).

W niedzielę, 25 września br. kanał AXN pokaże takie filmy z Angeliną Jolie jak - o godzinie 17:55 „Turysta” (więcej tutaj), o godzinie 20:00 „Salt” (więcej tutaj) i o godzinie 22:00 „Kolekcjoner kości” (więcej tutaj).
 
Angelina Jolie w filmie „Turysta”, foto: Antenna Group
Angelina Jolie w filmie „Turysta”, foto: Antenna Group
Angelina Jolie w filmie „Salt”, foto: Antenna Group
Angelina Jolie w filmie „Salt”, foto: Antenna Group
Angelina Jolie oraz radiowóz Chevrolet Suburban Silverado w filmie „Kolekcjoner kości”, foto: Antenna Group
Angelina Jolie oraz radiowóz Chevrolet Suburban Silverado w filmie „Kolekcjoner kości”, foto: Antenna Group


„Niedziela z Angeliną Jolie” - emisja w niedzielę, 25 września 2022 roku o godz. 17:55 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...