reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

EarthxTV z umową Sky UK, Freeview i M7 Group

dodano: 2022-10-14 17:31
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

EarthxTV EarthxTV, rozrywkowy kanał telewizyjny z Dallas, zajmujący się zagadnieniami zrównoważonego rozwoju środowiska, zwiększył zasięg o kilka milionów gospodarstw domowych dzięki umowom dystrybucyjnym po obu stronach Atlantyku.

video.earthxtv.com
EarthxTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Darmowy kanał wspierany reklamami podpisał umowy z Charter Communications i National Cable Television Cooperative (NCTC) w Stanach Zjednoczonych, Sky i Freeview w Wielkiej Brytanii oraz M7 w Europie.
 

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy współpracować z wiodącymi platformami dystrybucyjnymi na kluczowych rynkach globalnych, aby przybliżać nasze programy ukierunkowane na ochronę środowiska dla odbiorców, którym zależy, gdzie i jak żyjemy

- powiedział dyrektor działu dystrybucji EarthxTV, Rajan Singh.


Programy EarthxTV nie tylko naświetlają problemy, które stoją przed ludzkością, ale i podkreślają piękno naszej planety. Od podkreślania znaczenia pszczół zabójców do szczegółowego rozpatrzenia problemu wylesiania po zabawne programy dotyczące upcyklingu dla majsterkowiczów. Kanał oferuje dogłębne i zróżnicowane spojrzenie na to, jak przeciętny człowiek może coś zmienić na tym świecie.

EarthxTV jest już dostępny w pakiecie wideo Spectrum TV Select firmy Charter jako część pakietu rozrywkowego Spectrum Select oraz dzięki umowie partnerskiej EarthxTV z NCTC. Kanał został uruchomiony w sierpniu br. w platformie Sky i naziemnej telewizji Freeview w Wielkiej Brytanii oraz ma być dostępny w całej Europie dzięki partnerstwu z M7 do końca 2022 roku.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...