reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-09 - 2022-12-10

MŚ 2022 w TVP - plan transmisji

dodano: 2022-10-21 13:49 | aktualizacja: 2022-12-09 10:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: tvpsport.pl/satkurier.pl

MŚ 2022 Katar Mistrzostwa Świata 20 listopada br. rozpoczną się piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze, które będzie można obejrzeć w całości na kanałach TVP (TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP 4K). Publikujemy plan transmisji fazy grupowej. Sprawdź, kto skomentuje poszczególne mecze mundialu, w tym spotkania reprezentacji Polski z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

FIFA
MŚ 2022 Mistrzostwa Świata Katar 2022 FIFA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To czas, na który z utęsknieniem czekają wszyscy kibice!
Wielkimi krokami zbliża się mundial w Katarze. Turniej po raz pierwszy w historii zostanie rozegrany późną jesienią – od 20 listopada do 18 grudnia. Wśród 32 najlepszych drużyn świata nie zabraknie reprezentacji Polski, która zapewniła sobie udział w tej imprezie w marcu dzięki barażowej wygranej nad Szwecją.

Biało-Czerwoni po raz dziewiąty zagrają na MŚ.
Gorąco wierzymy, że uda się przełamać fatalną passę występów w XXI wieku. W 2002, 2006 i 2018 roku przygoda kończyła się za każdym razem na fazie grupowej. Czy tym razem będzie inaczej? O to muszą zadbać piłkarze Czesława Michniewicza. Wszystkie te emocje będzie można jednak przeżyć za pośrednictwem Telewizji Polskiej.

Polacy pierwszy mecz w Katarze rozegrają 22 listopada.
Ich rywalem na stadionie 974 w Dosze będzie reprezentacja Meksyku. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Janusz Michallik. Dwa kolejne starcia Biało-Czerwonych relacjonować będzie Jacek Laskowski. 26 listopada na Education City Stadium w Al-Rajjan podczas spotkania z Arabią Saudyjską zasiądzie obok niego Marcin Żewłakow. Z kolei w środę 30 listopada mecz z Argentyną wraz z Laskowskim skomentuje Robert Podoliński.

Wielkie piłkarskie emocje rozpoczną się 20 listopada.
Na Al Bayt Stadium w Al-Chaur gospodarze, Katarczycy, zmierzą się z Ekwadorem. Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński, z kolei ceremonię otwarcia relacjonować będzie Piotr Sobczyński.

Cały mundial pokaże na żywo Telewizja Polska.
Transmisje wszystkich 64 spotkań będzie można obejrzeć na antenach TVP1, TVP2 lub TVP Sport, a także w TVP 4K. Ponadto, każdy mecz będzie dostępny na stronie tvpsport.pl oraz w powiązanych aplikacjach mobilnych i smart TV.

Grupy MŚ 2022:
  • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
  • Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia
  • Grupa C: Argentyna, Meksyk, Arabia Saudyjska, Polska
  • Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja
  • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia
  • Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
  • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
  • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa

Komentatorzy meczów fazy grupowej MŚ 2022 w TVP:
  • Dariusz Szpakowski
  • Jacek Laskowski
  • Janusz Michallik
  • Kamil Kosowski
  • Kazimierz Węgrzyn
  • Maciej Iwański
  • Marcin Żewłakow
  • Mateusz Borek
  • Przemysław Pełka
  • Robert Podoliński
  • Sebastian Mila
  • Sławomir Kwiatkowski

Plan transmisji - MŚ 2022 w Katarze:

Faza grupowa

20 listopada (niedziela)

15:45 Ceremonia otwarcia MŚ 2022 (studio od 15:00), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Piotr Sobczyński, studio: Maciej Kurzajewski, Łukasz Gikiewicz, Bartłomiej Rabij, Marek Szkolnikowski, Michał Listkiewicz

Grupa A, 17:00 Katar – Ekwador, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (PL); Simon Brotherton, Matt Holland (EN); Mateusz Juza (AD)

21 listopada (poniedziałek)

Grupa B, 14:00 Anglia – Iran, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Radosław Majewski, Michał Zachodny, Michał Okoński

Grupa A, 17:00 Senegal – Holandia, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow (PL), Peter Drury, Alan Smith (EN), Kamil Kania (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Jacek Magiera, Piotr Tworek

Grupa B, 20:00 USA – Walia, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Mariusz Jankowski, Adam Kotleszka, Rafał Ulatowski, Jarosław Bieniuk, Michał Listkiewicz

22 listopada (wtorek)

Grupa C, 11:00 Argentyna – Arabia Saudyjska, TVP2, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (PL), David Stowell, Lucy Ward (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Marcin Rams, Bartłomiej Rabij, Michał Okoński, reporter: Aleksander Roj

Grupa D, 14:00 Dania – Tunezja, TVP1, TVP 4K
Komentarz: Przemysław Pełka, Sebastian Mila (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Kacper Tomczyk, Arkadiusz Onyszko, Adam Kotleszka

Grupa C, 17:00 Meksyk – Polska, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Kamil Kania (AD), studio: Jacek Kurowski, Łukasz Piszczek, Łukasz Trałka, Marek Szkolnikowski, Rafał Ulatowski, reporterzy: Jakub Wawrzyniak, Marcin Żewłakow, Jerzy Brzęczek, Kazimierz Węgrzyn

Grupa D, 20:00 Francja – Australia, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Kamil Kania (AD), studio: Marcin Rams, Igor Lewczuk, Radosław Majewski, Bartosz Jurkowski, Michał Listkiewicz

23 listopada (środa)

Grupa F, 11:00 Maroko – Chorwacja, TVP2, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Przemysław Pełka, Sebastian Mila, studio: Mariusz Jankowski, Łukasz Gikiewicz, Michał Zachodny, Jarosław Bieniuk

Grupa E, 14:00 Niemcy – Japonia, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Jacek Zieliński, Rafał Ulatowski

Grupa E, 17:00 Hiszpania – Kostaryka, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow (PL), David Stowell, Lucy Ward (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Dominik Piechota, Łukasz Trałka

Grupa F, 20:00 Belgia – Kanada, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Maciej Iwański, Janusz Michallik (PL), Peter Drury, Alan Smith (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Marek Wasiluk, Adam Kotleszka, Radosław Majewski, Michał Listkiewicz

24 listopada (czwartek)

Grupa G, 11:00 Szwajcaria – Kamerun, TVP2, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Marcin Rams, Jacek Zieliński, Michał Zachodny, Marek Wasiluk

Grupa H, 14:00 Urugwaj – Korea Południowa, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski (PL), Simon Brotherton, Matt Holland (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Rafał Patyra, Mirosław Okoński, Bartosz Jurkowski

Grupa H, 17:00 Portugalia – Ghana, TVP1, TVP 4K
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Kamil Kania (AD), studio: Maciej Rams, Piotr Tworek, Jacek Magiera

Grupa G, 20:00 Brazylia – Serbia, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila (PL), Peter Drury, Alan Smith (EN), Kamil Kania (AD), studio: Rafał Patyra, Łukasz Gikiewicz, Dominik Piechota, Bartłomiej Rabij

25 listopada (piątek)

Grupa B, 11:00 Walia – Iran, TVP2, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Rafał Ulatowski, Jarosław Bieniuk, Marek Wasiluk

Grupa A, 14:00 Katar – Senegal, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Maciej Iwański, Kamil Kosowski (PL), David Stowell Lucy Ward (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Mariusz Jankowski, Łukasz Gikiewicz, Piotr Tworek

Grupa A, 17:00 Holandia – Ekwador, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Kamil Kania (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Łukasz Trałka, Bartłomiej Rabij

Grupa B, 20:00 Anglia – USA, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Radosław Majewski, Michał Zachodny, Michał Okoński

26 listopada (sobota)

Grupa D, 11:00 Tunezja – Australia, TVP2, TVP 4K
Komentarz: Maciej Iwański, Sebastian Mila (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Kamil Kania (AD), studio: Marcin Rams, Radosław Majewski, Adam Kotleszka

Grupa C, 14:00 Polska – Arabia Saudyjska, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow (PL), Simon Brotherton, Matt Holland (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Jacek Kurowski (Katar), Rafał Patyra (Warszawa), Jakub Wawrzyniak, Robert Podoliński, Jerzy Brzęczek, Kazimierz Węgrzyn (Katar), Marek Papszun, Łukasz Trałka, Jacek Magiera i Rafał Ulatowski (Warszawa), reporterzy: Szymon Borczuch, Patryk Ganiek, Aleksander Roj, Jan Sławiński

Grupa D, 17:00 Francja – Dania, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski (PL), David Stowell, Lucy Ward (EN), Kamil Kania (AD), studio: Kacper Tomczyk, Igor Lewczuk, Arkadiusz Onyszko

Grupa C, 20:00 Argentyna – Meksyk, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik (PL), Peter Drury, Alan Smith (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Marcin Rams, Michał Okoński, Paweł Rabij

27 listopada (niedziela)

Grupa E, 11:00 Japonia – Kostaryka, TVP2, TVP Sport, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Robert Podoliński (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Rafał Ulatowski, Bartosz Jurkowski, Marek Wasiluk

Grupa F, 14:00 Belgia – Maroko, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow (PL), Peter Drury, Alan Smith (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Łukasz Trałka, Radosław Majewski

Grupa F, 17:00 Chorwacja – Kanada, TVP1, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Łukasz Gikiewicz, Adam Kotleszka

Grupa E, 20:00 Hiszpania – Niemcy, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila (PL), Simon Brotherton, Matt Holland (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Dominik Piechota, Jacek Zieliński, Michał Zachodny

28 listopada (poniedziałek)

Grupa G, 11:00 Kamerun – Serbia, TVP2, TVP Sport, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Łukasz Gikiewicz, Marek Wasiluk, Radosław Majewski

Grupa H, 14:00 Korea Południowa – Ghana, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Rafał Patyra, Adam Kotleszka, Bartosz Jurkowski

Grupa G, 17:00 Brazylia – Szwajcaria, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Jacek Zieliński, Bartłomiej Rabij

Grupa H, 20:00 Portugalia – Urugwaj, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
​​​​​​​Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow (PL), David Stowell, Lucy Ward (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Rafał Patyra, Piotr Tworek, Michał Okoński, Dominik Piechota

29 listopada (wtorek)

Grupa A, 16:00 Ekwador – Senegal, TVP1, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Piotr Tworek, Marek Wasiluk, Bartłomiej Rabij

Grupa A, 16:00 Holandia – Katar, TVP2, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Maciej Iwański, Sebastian Mila, studio: Kacper Tomczyk, Łukasz Gikiewicz, Łukasz Trałka

Grupa B, 20:00 Walia – Anglia, TVP1, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn (PL), Peter Drury, Andy Smith (EN), Kamil Kania (AD), Maciej Kurzajewski, Radosław Majewski, Rafał Ulatowski, Michał Okoński

Grupa B, 20:00 Iran – USA, TVP2, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Janusz Michallik (PL), David Stowell, Lucy Ward (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Kacper Tomczyk, Adam Kotleszka, Michał Zachodny

30 listopada (środa)

Grupa D, 16:00 Tunezja – Francja, TVP1, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Żewłakow (PL), Simon Brotherton, Matt Holland (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Igor Lewczuk, Michał Okoński, Jarosław Bieniuk

Grupa D, 16:00 Australia – Dania, TVP2, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Sebastian Mila (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Kacper Tomczyk, Adam Kotleszka, Michał Zachodny

Grupa C, 20:00 Polska – Argentyna, TVP1, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mateusz Borek (Katar), Mariusz Jankowski (Warszawa), Jakub Wawrzyniak, Kamil Kosowski, Jerzy Brzęczek, Kazimierz Węgrzyn (Katar), Marek Papszun, Łukasz Trałka, Bartłomiej Rabij i Rafał Ulatowski (Warszawa), reporterzy: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Patryk Ganiek, Jan Sławiński

Grupa C, 20:00 Arabia Saudyjska – Meksyk, TVP2, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Maciej Iwański, Janusz Michallik (PL), Peter Drury, Andy Smith (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Rafał Patyra, Jacek Magiera, Adam Kotleszka, reporter: Hubert Bugaj

1 grudnia (czwartek)

Grupa F, 16:00 Chorwacja – Belgia, TVP1, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow (PL), John Roder, Casey Stoney (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Łukasz Gikiewicz, Piotr Tworek, Radosław Majewski

Grupa F, 16:00 Kanada – Maroko, TVP2, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn (PL), David Stowell, Lucy Ward (EN), Kamil Kania (AD), studio: Mariusz Jankowski, Adam Kotleszka, Bartosz Jurkowski

Grupa E, 20:00 Japonia – Hiszpania, TVP1, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Mateusz Juza (AD), Maciej Kurzajewski, Dominik Piechota, Rafał Ulatowski, Michał Okoński, Michał Listkiewicz

Grupa E, 20:00 Kostaryka – Niemcy, TVP2, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Mateusz Borek, Kamil Kosowski (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Mariusz Jankowski, Łukasz Trałka, Michał Zachodny

2 grudnia (piątek)

Grupa H, 16:00 Ghana – Urugwaj, TVP1, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Janusz Michallik (PL), Kevin Keatings, Efan Ekoku (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Rafał Patyra, Adam Kotleszka, Bartosz Jurkowski, Marek Wasiluk

Grupa H, 16:00 Korea Południowa – Portugalia, TVP2, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Maciej Iwański, Sebastian Mila (PL), Simoin Brotherton, Matt Holland (EN), Kamil Kania (AD), studio: Marcin Rams, Piotr Tworek, Jacek Magiera

Grupa G, 20:00 Serbia – Szwajcaria, TVP2, TVP 4K, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn (PL), David Stowell, Lucy Ward (EN), Kamil Kania (AD), studio: Marcin Rams, Łukasz Gikiewicz, Michał Zachodny

Grupa G, 20:00 Kamerun – Brazylia, TVP1, TVP Sport (transmisja łączona)
​​​​​​​Komentarz: Dariusz Szpakowski, Kamil Kosowski (PL), Peter Drury, Alan Smith (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Rafał Patyra, Dominik Piechota, Bartłomiej Rabij, Jarosław Bieniuk

1/8 finału

3 grudnia (sobota)

16:00 Holandia (1A) – USA (2B), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Maciej Iwański, Janusz Michallik, studio: Kacper Tomczyk

20:00 Argentyna (1C) – Australia (2D), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński, studio: Maciej Kurzajewski, Bartłomiej Rabij, Łukasz Gikiewicz, Marek Wasiluk, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz

4 grudnia (niedziela)

16:00 Francja (1D) Polska (2C), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński (PL), Mateusz Juza (AD), studio: Jacek Kurowski (stadion), Rafał Patyra (Warszawa), Jerzy Brzęczek, Jakub Wawrzyniak, Sebastian Mila, Janusz Michallik (stadion), Łukasz Trałka, Jacek Magiera, Marek Szkolnikowski, Rafał Ulatowski – analiza (Warszawa), reporterzy: Szymon Borczuch, Patryk Ganiek, Hubert Bugaj

20:00 Anglia (1B) – Senegal (2A), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski (PL), Kamil Kania (AD), studio: Marcin Rams, Michał Okoński, Marek Wasiluk, Rafał Ulatkowski, Michał Listkiewicz

5 grudnia (poniedziałek)

16:00 Japonia (1E) – Chorwacja (2F) , TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski, studio: Maciej Kurzajewski, Łukasz Gikiewicz, Adam Kotleszka, Michał Zachodny

20:00 Brazylia (1G) - Korea Południowa (2H), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila, studio: Rafał Patyra, Bartłomiej Rabij, Dominik Piechota, Piotr Tworek

6 grudnia (wtorek)

16:00 Maroko (1F) – Hiszpania (2E), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow, studio: Mariusz Jankowski, Jacek Magiera, Marek Wasiluk, Marek Szkolnikowski, Rafał Ulatowski

20:00 Portugalia (1H) – Szwajcaria (2G), TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Przemysław Pełka, Janusz Michallik, studio: Marcin Rams, Jacek Zieliński, Łukasz Trałka i Rafał Ulatowski (analiza)

9 grudnia (piątek)

16:00 Chorwacja - Brazylia, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila (PL), Simon Brotherton, Andy Townsend (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Marcin Rams, Łukasz Gikiewicz, Kazimierz Węgrzyn, Rafał Ulatowski, reporterzy: Szymon Borczuch, Michał Zawacki, Maciej Barszczak

20:00 Holandia - Argentyna, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (PL), Peter Drury, Alan Smith (EN), Kamil Kania (AD), studio: Przemysław Babiarz, Marek Wasiluk, Łukasz Trałka, Jarosław Bieniuk, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz, reporterzy: Szymon Borczuch, Maciej Barszczak, Michał Zawacki

10 grudnia (sobota)

16:00 Maroko - Portugalia, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow (PL), Peter Drury, Andy Smith (EN), Kamil Kania (AD), studio: Maciej Kurzajewski, Marek Wasiluk, Marek Szkolnikowski, Rafał Ulatowski, reporterzy: Hubert Bugaj, Filip Czyszanowski, Szymon Borczuch, Michał Zawacki

20:00 Anglia - Francja, TVP1, TVP Sport, TVP 4K
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik (PL), Daniel Mott, Andy Townsend (EN), Mateusz Juza (AD), studio: Rafał Patyra, Przemysław Pełka, Michał Okoński, Sławomir Kwiatkowski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz, reporterzy: Hubert Bugaj, Filip Czyszanowski, Szymon Borczuch, Michał Zawacki


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...