reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 28.10.2022

dodano: 2022-10-27 11:48 | aktualizacja: 2022-10-28 19:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K: Górnik Zabrze - Widzew Łódź. Transmisje live z ATP World Tour Wiedeń tylko w Polsacie, w tym mecz Huberta Hurkacza.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Widzew Łódź

Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Zakrzewski, Marcin Baszczyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Toulouse FC
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Zakrzewski, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Widzew Łódź

Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Zakrzewski, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Widzew Łódź

Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Toulouse FC
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

20:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

23:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Toulouse FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - RCD Espanyol
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Toulouse FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program krótki solistek

21:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Taniec dowolny
 
Eurosport 2

09:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku:
Dzień 2

 
Fightklub

18:30 Boks: Roma Boxing Night: 
Stephanie Silva - Ewelina Pękalska
Guido Vianello - Jay McFarlane


03:00 (pt/so) Boks: Producciones Deportivas - Latin Rivalry:
Gala
 
Golf Channel

19:30 Golf: PGA Tour, Southampton Parish:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

19:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Anadolu Efes - Fenerbahce



 
Polsat Sport

14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1/4 finału
Grigor Dimitrow - Marcos Giron

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin - Volley Club Barkom Lwów

22:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Taniec rytmiczny

00:00 (pt/so) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Ceremonia otwarcia

00:45 (pt/so) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program krótki par sportowych

02:10 (pt/so) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program krótki solistów
 
Polsat Sport Extra

16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1/4 finału
Danił Miedwiediew - Jannik Sinner

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: Babilon MMA 31: 
Adrian Błeszyński - Dagomir Zimmer


 
Polsat Sport News

15:00 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1/4 finału

17:30 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1/4 finału
Hubert Hurkacz - Borna Coric

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program krótki solistek

21:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Taniec dowolny
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 31: 
Adrian Błeszyński - Dagomir Zimmer



 
Sportklub

09:30 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Zhejiang Golden Bulls - Shandong Heroes

12:30 Koszykówka mężczyzn: A-League: 
Perth Wildcats - South East Melbourne Phoenix

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - Onvo Büyükçekmece Basketbol
 
TVP Sport

18:00 Gala Złote Kolce 2022
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

21:00 Piłka ręczna kobiet: Mecz towarzyski: 
Francja - Polska
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz

23:05 Sporty walki: TFL 25:
Paweł Białas - Mateusz Strzelczyk
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski
 
Viaplay

13:50 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022
Wyścigi 1

16:10 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022
Wyścigi 1

17:20 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022
Wyścigi 1

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Kristianstad

18:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Sundby - Brøndby IF

18:00 Golf: LIV Golf Team Championship, Miami:
1. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - DSC Arminia Bielefeld

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - 1. FC Heidenheim 1846

18:45 Dart: Mistrzostwa Europy:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
MSV Duisburg  - 1. FC Köln

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema - Hertha BSC

Komentarz: Adam Drygalski, Piotr Majchrzak

20:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Nowa Zelandia - Irlandia

20:45 Rubgy: Premiersgip Rugby:
Gloucester Rugby - Exeter Chiefs

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Birmingham City - Queens Park Rangers

Komentarz: Marcin Pawłowski

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - New York Islanders

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Boston Bruins

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Colorado Avalanche

01:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Astros - Phillies

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Pittsburgh Penguins

04:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Winnipeg Jets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...