reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Action” w listopadzie w AMC

dodano: 2022-10-28 22:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W listopadzie br. kanał AMC poleca swoim widzom w ramach pasma „Action” takie produkcje filmowe jak „Wykorzystana”, „Adrenalina”, „Zimne światło dnia”, „Dorwać Cartera”, „Człowiek na krawędzi”, „The Raid 2: Infiltracja”, „Pan i pani Smith” i „Zabójca”.

AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w każdą sobotę listopada br. od godziny stacja 22:00 AMC zaprezentuje po dwa filmy w ramach pasma „Action”. Na antenie pojawią się dwie premiery stacji: „Wykorzystana” oraz „Pan i pani Smith”, a także: „Adrenalina”, „Zimne światło dnia”, „Dorwać Cartera”, „Człowiek na krawędzi”, „The Raid 2: Infiltracja” i „Zabójca” (więcej tutaj).

„Action” w AMC:

„Wykorzystana” („Push”)
reżyseria: Paul McGuigan, występują: Dakota Fanning i Chris Evans
emisja: w sobotę, 5 listopada br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, śmiały obraz reżysera Paula McGuigana („Zabójczy numer”), łączący chwytającą za serce historię z zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi. W rolach głównych występują Chris Evans („Fantastyczna czwórka”), Dakota Fanning („Wojna światów”), Camilla Belle ("Kiedy dzwoni nieznajomy") i nominowany do Nagrody Akademii Djimon Hounsou („Krwawy diament”).

„Adrenalina” („Crank”)
reżyseria: Neveldine i Brian Taylor, występują: Amy Smart, Jason Statham i Jose Pablo Cantillo
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 5 na 6 listopada br. o 0:10

Chev Chelios rozpoczyna swój poranek od niespodziewanej pobudki. Przez telefon dowiaduje się, że został otruty podczas snu i pozostała mu tylko godzina życia. Chev jest płatnym zabójcą pracującym dla dużej grupy przestępczej na Zachodnim Wybrzeżu, której podpadł, zaniedbując swoje ostatnie zlecenie. Mężczyzna postanowił zakończyć działalność w „branży” i rozpocząć nowe życie ze swoją dziewczyną, dlatego darował życie swojemu ostatniemu celowi. Teraz musi być w nieustannym ruchu - i to dosłownie. Okazuje się bowiem, że jedyną rzeczą, która może utrzymać go przy życiu, jest produkowana przez organizm adrenalina.

„Zimne światło dnia” („The Cold Light of Day”)
Reżyseria: Mabrok El Mechri, występują: Sigourney Weaver, Henry Cavill i Bruce Willis
emisja: w sobotę, 12 listopada br. o 22:00

Thriller o człowieku, który zostaje wciągnięty w międzyrządową sieć kłamstw i tajemnic po tym, jak jego rodzina zostaje porwana. Aby uratować swoich bliskich, musi uniknąć niebezpiecznych agentów i odzyskać tajemniczą walizkę. W rolach głównych występują: Bruce Willis, Sigourney Weaver i Henry Cavill.

„Dorwać Cartera” („Get Carter”)
reżyseria: Steven Kay, występują: Miranda Richardson, Sylvester Stallone, Rachael Leigh Cook, Alan Cumming, Mickey Rourke i Michael Caine
emisja: w sobotę, 12 listopada br. o 23:50

Jeśli zapytasz Jacka Cartera, czym się zajmuje, to odpowie ci, że jest kontrolerem finansowym. Jeśli nie spłacisz swojego długu, Carter uszkodzi ci rękę, nos lub śledzionę. Z pełnego blichtru Las Vegas Carter przenosi się do zapijaczonego Seattle, by wykończyć zabójcę swojego brata. Bandyci i zabójcy mogą się spodziewać, że Carter nadchodzi. Ale jest już za późno, by zejść mu z drogi. W postać nieustępliwego Cartera wciela się Sylvester Stallone, a w pozostałych rolach pojawiają się: Miranda Richardson, Rachael Leigh Cook, Alan Cumming, Mickey Rourke i Michael Caine (odtwórca głównej roli w „Dorwać Cartera” z 1971 roku).

„Człowiek na krawędzi” („Man on a Ledge”)
reżyseria: Asger Leth, występują: Elizabeth Banks, Sam Worthington i Ed Harris
emisja: w sobotę, 19 listopada br. o 22:00

20 pięter nad ziemią poszukiwany uciekinier Nick Cassidy grozi, że popełni samobójstwo, skacząc z wieżowca na Manhattanie. Gdy negocjatorka Lydia Mercer próbuje go przekonać do zmiany zdania, odkrywa, że Cassidy został skazany za udział w kradzieży diamentów wartych wiele milionów dolarów. Cassidy ściąga na siebie całą uwagę, a w tym samym czasie jego brat ze swoją zadziorną dziewczyną chcą udowodnić niewinność Nicka, popełniając nowe przestępstwo.

„The Raid 2: Infiltracja” („The Raid 2”)
reżyseria: Gareth Evans, występują: Iko Uwais i Yayan Ruhian
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 19 na 20 listopada br. o 0:00

Rama (w tej roli Iko Uwais) jest zmuszony wcielić się w rolę tajnego policjanta, by zapewnić ochronę swojej żonie i dziecku. Pracuje dla antykorupcyjnej grupy zadaniowej prowadzonej przez jedyną osobę, której może zaufać, Bunawara. Otrzymuje zadanie, by zatrudnił się jako ochroniarz Banguna, szefa miejscowej mafii. Szukając sposobu na zdobycie zaufania mafijnego bossa, Rama wykorzystuje Uco, syna Banguna (więcej tutaj).

„Pan i pani Smith” („Mr. & Mrs. Smith”)
reżyseria: Doug Liman, występują: Angelina Jolie i Brad Pitt
emisja: w sobotę, 26 listopada br. o 22:00

Poznajcie państwa Smith - Johna (Brad Pitt) i Jane (Angelina Jolie). Inteligentni, atrakcyjni, odnoszący sukcesy. Kiedyś byli idealną parą, ale po sześciu latach małżeństwa ich związek stracił dawną iskrę, aż w końcu zdecydowali się na terapię. Są znudzeni, rozczarowani, czują, że już się nie znają - i mają rację. John i Jane są zawodowymi zabójcami, czego nawzajem o sobie nie wiedzą. Wynajęci przez dwie tajne agencje do zabicia tej samej osoby, nagle stają przeciwko sobie w walce o przetrwanie. Kolacja staje się grą w pokera na śmierć i życie, a salon polem bitwy. Dopiero gdy stają przed niewyobrażalnym wyborem - czy zabić współmałżonka, by ocalić siebie - dowiadują się jednego - nie chcą siebie nawzajem stracić.

„Zabójca” („War”)
reżyseria: Philip Atwell, występują: Jason Statham i Jet Li
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 26 na 27 listopada br. o 0:15

Agent Federal Bureau of Investigation (FBI) Jack Crawford (Jason Statham) ma obsesję na punkcie pomszczenia swojego partnera, który został zabity przez zabójcę znanego jako Rogue (Jet Li). Rogue doprowadza do krwawej wojny między rywalizującymi azjatyckimi gangami, w którą zostaje wplątany również Crawford. Gdy Rogue manipuluje sytuacją, skrywany gniew Jacka ożywa. Zaczyna się prawdziwa wojna dobra ze złem.
 
Jason Statham i Amy Smart w filmie „Adrenalina”, foto: AMC Networks International
Jason Statham i Amy Smart w filmie „Adrenalina”, foto: AMC Networks International
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Dakota Fanning w filmie „Wykorzystana”, foto: AMC Networks International
Dakota Fanning w filmie „Wykorzystana”, foto: AMC Networks International
Sylvester Stallone i Michael Caine w filmie „Dorwać Cartera”, foto: AMC Networks International
Sylvester Stallone i Michael Caine w filmie „Dorwać Cartera”, foto: AMC Networks International
Mickey Rourke i Sylvester Stallone w filmie „Dorwać Cartera”, foto: AMC Networks International
Mickey Rourke i Sylvester Stallone w filmie „Dorwać Cartera”, foto: AMC Networks International


„Action” - emisja w soboty (od 5 listopada 2022 roku) o godz. 22:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...