reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-05 - 2022-12-06

Sport w polskiej TV 4.11.2022

dodano: 2022-11-03 11:53 | aktualizacja: 2022-11-03 16:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk. Transmisje live z Pucharu Świata w Wiśle w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
PGE FKS Stal Mielec - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
ESTAC Troyes - AJ Auxerre
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
PGE FKS Stal Mielec - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

00:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Boston Celtics - Chicago Bulls
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport 2

19:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Yi-Fan Xu/Zhaoxuan Yang - Desirae Krawczyk/Demi Schuurs

21:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Jessica Pegula - Aryna Sabalenka

01:00 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Ons Jabeur - Maria Sakkari

03:00 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova - Coco Gauff/Jessica Pegula

 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
PGE FKS Stal Mielec - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
CD Alaves - Real Saragossa
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Udinese Calcio - US Lecce
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

 

Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Girona FC - Athletic Club
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda 
 

Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Hareford FC - Portsmouth FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Udinese Calcio - US Lecce
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program krótki solistek

15:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program krótki par tanecznych

18:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
Eurosport 2

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Słowenia - Dania

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia - Chorwacja
 
Golf Channel

21:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
2. runda

 
Polsat Sport Premium 1

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona Lassa - Fenerbahce



 
Polsat Sport

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program krótki solistek

14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom - UNI Opole

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport Extra

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program krótki solistek

15:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Taniec rytmiczny

16:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału

18:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program krótki par sportowych

19:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału

20:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/4 finału
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12:
Ceremonia ważenia


 
Polsat Sport News

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Taniec rytmiczny

16:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program krótki solistów

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Górnik Łęczna

 
Sportklub

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray NEF - Tofaś

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
FC Koper - Domzale
 
TVP 1

18:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
 
TVP Sport

13:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 
Komentarz: Tomasz Jasina

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Serie treningowe
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

18:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

20:00 Snooker: Champion of Champions: 
Judd Trump - Mark Selby 
Komentarz: Bartosz Utkowski, Maciej Kusak

21:45 Snooker: Champion of Champions: 
Judd Trump - Mark Selby
Komentarz: Bartosz Utkowski, Maciej Kusak
 
Viaplay

12:00 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Francja - Walia

13:30 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Szkocja - Stany Zjednoczone

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hansa Rostock - SV Sandhausen

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Darmstadt 98 - Hannover 96
Komentarz: Kamil Kania

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado - Columbus
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

19:15 Piłka nożna: Frauen-Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart

Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Northampton Saints - Exeter Chiefs

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Reading FC - Preston North End
Komentarz: Marcin Pawłowski

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina - Buffalo


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...