reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Doświadczaj filmowych emocji w grudniu w AXN

dodano: 2022-11-29 13:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Julia Styles i Anthony Hopkins stawiają czoła groźnemu przestępcy, który terroryzuje mieszkańców małego miasteczka w Oregonie; Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” i Morgan Freeman na tropie tajnych misji rządu Stanów Zjednoczonych Ameryki; oparty na faktach film o ataku na siedzibę Osamy Bin Ladena w Pakistanie; Ben Affleck jako super bohater z komiksów Marvela oraz Keanu Reeves na tropie afery korupcyjnej w Mieście Aniołów. Jak zapowiada nadawca, w grudniu br. kanał AXN przygotował dla swoich widzów premiery 5 pełnych emocji filmów, takich jak „Blackway”, „Bez przedawnienia”, „Nalot na Bin Ladena”, „Daredevil” i „Królowie ulicy”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału AXN:

W filmie „Blackway” młoda kobieta o imieniu Lillian (w tej roli Julia Stiles) wraca do swojego rodzinnego miasteczka. Prześladuje ją lokalny gangster i były policjant, Blackway (Ray Liotta). Dziewczyna zwraca się o pomoc do miejscowego szeryfa, ale ten radzi jej, by jak najszybciej wyjechała. Lillian nie daje się jednak zastraszyć. Niespodziewanie z pomocą przychodzi samotny drwal, Lester (Anthony Hopkins). Dołącza do nich jego młody przyjaciel - nieśmiały i zagubiony Nate (Alexander Ludwig). We troje wyruszają na poszukiwania Blackway’a. Premiera filmu „Blackway” odbędzie się w sobotę, 10 grudnia br. o godzinie 20:00 na kanale AXN.

Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” w filmie „Bez przedawnienia” wciela się w rolę Claire Kubik - błyskotliwej, pełnej uroku prawniczki, której uporządkowany świat legł w gruzach. Federal Bureau of Investigation (FBI) oskarża jej męża, Toma (Jim Caviezel), o zamordowanie niewinnych cywili podczas tajnej wojskowej akcji piętnaście lat temu. Z pomocą przebiegłego, dawnego wojskowego prawnika (Morgan Freeman), Claire walczy by oczyścić imię Toma. Jednak w trakcie zbierania dowodów zbliża się niebezpiecznie blisko do odkrycia tajnych misji rządowych. Claire musi zaryzykować swoją karierę a nawet życie, aby prawda wyszła na jaw. Premiera filmu „Bez przedawnienia” odbędzie się w sobotę, 17 grudnia br. o godzinie 15:15 w stacji AXN (więcej tutaj).

„Nalot na Bin Ladena” to oparty na prawdziwych wydarzeniach amerykański film akcji. Po pojawieniu się pogłosek o miejscu pobytu Osamy bin Ladena, Central Intelligence Agency (CIA) przygotowuje oddział doświadczonych żołnierzy do misji ich życia. Mimo braku stuprocentowej pewności czy Bin Laden znajduje się w obserwowanym budynku, oraz ignorując możliwe konsekwencje przeprowadzenia niezapowiedzianej operacji na pakistańskiej ziemi, Pentagon wydaje rozkaz do ataku. Premiera filmu „Nalot na Bin Ladena” odbędzie się w sobotę, 17 grudnia br. o godzinie 22:05 na kanale AXN.

W filmie „Daredevil” Ben Affleck wciela się w super bohatera z komiksów Marvela. Matt Murdock jest niewidomy, jednak jego pozostałe zmysły zyskały nadludzką wrażliwość. Matt jest adwokatem i stoi po stronie prawa, nocami zaś przekształca się w Daredevila, super bohatera wymierzającego sprawiedliwość na własną rękę. Ukochaną Daredevila jest piękna mistrzyni sztuk walki, Elektra (Jennifer Garner). Kiedy jej rodzina stają się celem bezwzględnych zabójców, Daredevil musi pogodzić się ze stratą ukochanej. Premiera filmu „Daredevil” odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia br. o godzinie 20:00 w stacji AXN (więcej tutaj).

W filmie „Królowie ulicy” duża liczba przestępstw w Los Angeles wpływa na decyzję o powstaniu specjalnej jednostki policji. Jeden z członków grupy, detektyw Tom Ludlow (Keanu Reeves), ma problem z alkoholem, a praca staje się jego jedyną ucieczką od problemów po śmierci żony. Bez ostrzeżenia strzela do ściganych, a następnie pozoruje, że działał w obronie własnej. Podejrzliwy wobec niego staje się kapitan Wydziału Wewnętrznego, James Biggs (Hugh Laurie). Tymczasem detektyw Terrence Washington (Terry Crews) oskarża Ludlowa o rasizm, po czym ginie z rąk nieznanego sprawcy. Podejrzany Tom usiłuje przekonać wszystkich, że jest niewinny. Podejmuje prywatne śledztwo i wpada na trop afery korupcyjnej w jednostce. Premiera filmu „Królowie ulicy” odbędzie się we wtorek, 20 grudnia br. o godzinie 19:30 na kanale AXN (więcej tutaj).
 
Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” i Morgan Freeman w filmie „Bez przedawnienia”, foto: Antenna Group
Ashley Tyler Ciminella „Ashley Judd” i Morgan Freeman w filmie „Bez przedawnienia”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...