reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-07 - 2023-02-08

Eurosport pokaże PŚ organizowane w Szwajcarii

dodano: 2022-12-06 19:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Warner Bros. Discovery

eurosport-1-eurosport-2-logo--2019-360px.jpg Warner Bros. Discovery pozyskało prawa do transmisji zawodów Pucharu Świata FIS organizowanych w Szwajcarii, do końca sezonu 2025/26. Relacje na żywo i na życzenie z wydarzeń FIS Swiss Ski World Cup będą dostępne na 45 europejskich rynkach, w tym w Polsce. Prawa obejmują m.in. konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu, które to w Polsce będą transmitowane w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.

Warner Bros. Discovery
PŚ FIS Szwajcaria Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warner Bros. Discovery pozyskało od Infrontu prawa do transmisji wydarzeń FIS Swiss Ski World Cup do końca sezonu 2025/26. Porozumienie obejmuje zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, skokach narciarskich, kombinacji norweskiej i narciarstwie dowolnym oraz snowboardzie.

Transmisje będą dostępne w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz – w całości – w Eurosporcie Extra w Playerze. Wybrane wydarzenia, takie jak Puchar Świata w skokach narciarskich w Engelbergu i rywalizacji kobiet podczas Pucharu Świata w biegach narciarskich w Davos, będą relacjonowane także w ogólnopolskich, bezpłatnych antenach – skoki narciarskie w TVN, biegi zaś na kanale Metro.
 

- Od kilku lat z wielką pasją, zaangażowaniem i konsekwencją budujemy pozycję naszej grupy na bardzo konkurencyjnym rynku praw sportowych. Pozyskanie praw do zimowych Pucharów Świata w Szwajcarii to kolejna inwestycja, wzmacniająca sportową ofertę TVN Warner Bros. Discovery. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli zaprosić kibiców do wspólnego przeżywania sportowych emocji zarówno na kanałach Eurosportu i Eurosporcie Extra w Playerze, jak i w antenach otwartych - podkreśliła Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i członek zarządu TVN Warner Bros. Discovery.

W najbliższym czasie na kanałach i platformach TVN Warner Bros. Discovery widzowie będą mogli obejrzeć m.in. rywalizację w Pucharze Świata w narciarstwie alpejskim w Sankt Moritz, biegi narciarskie w Davos oraz konkursy skoków narciarskich w Engelbergu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

359 zł Więcej...