reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-26 - 2023-01-27

Sport w polskiej TV 18.12.2022

dodano: 2022-12-15 20:13 | aktualizacja: 2022-12-16 23:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu finałowego MŚ 2022 w Katarze: Argentyna - Francja. Transmisja live z PŚ w Engelbergu z skokach narciarskich  w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport

11:45 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final:
Mecz kobiet

12:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final:
Mecz mężczyzn

19:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Levante UD – SD Eibar
Komentarz: Karol Płatek, Jakub Kręcidło

21:00 Koszykówka mężczyzn: NBA: 
Boston Celtics - Orlando Magic

 
CANAL+ Sport 2

10:00 Padel: World Padel Tour: Barcelona Master Final:
Zawody
 
CANAL+ Sport 5

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska ACB: 
Lenovo Tenerife - Real Madryt
Komentarz: TBC
 
Eleven Sports 1

19:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank:
Levante UD – SD Eibar
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

 
Eurosport 1

9:45 Narciarstwo alpejskie, Alta Badia:
Gigant mężczyzn, 1. przejazd, 
Komentarz: Michał Okniański

11:15 Narciarstwo alpejskie, Sankt Moritz:
Supergigant kobiet
Komentarz: Witold Domański

12:15 Skoki narciarskie, Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

15:00 Snooker: Turniej English Open:
Mecz finałowy

19:45 Snooker: Turniej English Open:
Mecz finałowy
 
Eurosport 2

10:35 Biegi narciarskie, Davos:
Bieg na 20 km techniką dowolną kobiet 
Komentarz: Grzegorz Pajda, Tomasz Sikora

13:15 Narciarstwo alpejskie, Alta Badia:
Gigant mężczyzn, 2. przejazd
Komentarz: Michał Okniański
 
Metro

10:35 Biegi narciarskie, Davos:
Bieg na 20 km techniką dowolną kobiet 
Komentarz: Grzegorz Pajda, Tomasz Sikora

 
Polsat Sport Premium 1

9:00 Łyżwiarstwo szybkie: ISU World Cup Short Track, Almaty:
Dzień 3

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska:
Cucine Lube Civitanova - Gioiella Prisma Toranto

20:30 Bobsleje, Park City:
Bobsleje 4-osobowe mężczyzn

 
Polsat Sport

13:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga:
Grupa Azoty Chemik Police - E.LECLERC MOYA Radomka Radom

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Trefl Gdańsk


 
Polsat Sport Extra

12:00 Tenis: Mubadala World Tennis Championship 2022:
Finał 

14:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Stade Toulousain - Sale Sharks

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń

 
Polsat Sport News

10:00 Tenis: Mubadala World Tennis Championship 2022:
Mecz o 3. miejsce

16:00 Bobsleje, Park City:
Bobsleje kobiet

20:30 Łyżwiarstwo szybkie, Calgary:
Zawody


 
Sportklub

8:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Qingdao – Shanxi

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
TÜRK TELEKOM v GAZİANTEP BASKETBOL 

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife – Real Madryt


16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET - FENERBAHÇE BEKO

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Unicaja Malaga


 
TVN

12:15 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
TVP 4K

16:00 Piłka nożna: Finał MŚ 2022:
Argentyna – Francja
  [sędzią głównym finału - Szymon Marciniak razem z innymi polskimi sędziami]
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila (PL), Peter Drury i Alan Smith (EN), Mateusz Juza (AD),
 
TVP 1

16:00 Piłka nożna: Finał MŚ 2022:
Argentyna – Francja  [sędzią głównym finału - Szymon Marciniak razem z innymi polskimi sędziami]
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila (PL), Peter Drury i Alan Smith (EN), Mateusz Juza (AD),

 
TVP Sport

12:05 Biathlon, Annecy:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:00 Piłka nożna: Finał MŚ 2022:
Argentyna – Francja  [sędzią głównym finału - Szymon Marciniak razem z innymi polskimi sędziami]
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila (PL), Peter Drury i Alan Smith (EN), Mateusz Juza (AD)

 
Viaplay


12:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Luton Town - Millwall FC
Komentarz: Michał Skiba

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Bundesliga: 
Flensburg-Handewitt - THW Kiel 
Komentarz: Tomasz Górski 

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Bundesliga: 
SC DHFK Leipzig - Bergischer HC

20:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Minnesota  Wild - Ottawa Senators

23:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins
Komentarz: Patryk Rokicki, Krzysztof Girgiel

1:35 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Chicago Blackhawks - NY Rangers

2:05 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Seattle Kraken - Winnipeg Jets

4:05 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
San Jose Sharks - Calgary Flames



 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...