reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wystrzałowe wesele” z Jennifer Lopez w kinach

dodano: 2023-01-05 23:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Monolith Films/satkurier.pl

Monolith Films „Wystrzałowe wesele” Od czwartku, 5 stycznia br. w kinach widzowie będą mogli oglądać amerykański film „Wystrzałowe wesele” („Shotgun Wedding”). Producentami filmu są Mandeville Films, Maximum Effort i Nuyorican Productions, a dystrybutorem jest Monolith Films. Występują Jennifer Lopez „J.Lo”, Jennifer Coolidge, D’Arcy Carden, Melissa Hunter, Cheech Marin, Josh Duhamel i Lenny Kravitz. Reżyserem filmu jest Jason Moore, autorem scenariusza Mark Hammer, a za zdjęcia odpowiadał Peter Deming.

Monolith Films „Wystrzałowe wesele”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Komedia reżysera „Pitch Perfect” i producentów filmu „Narzeczony mimo woli”. Jak zawsze zjawiskowa Jennifer Lopez „J.Lo”, a także Josh Duhamel, Lenny Kravitz oraz nagrodzona „Emmy” za rolę w „Białym Lotosie”, niezapomniana matka Stiflera z „American Pie” czyli Jennifer Coolidge w szalonej komedii o jednym weselu, które może doprowadzić do wielu pogrzebów.

Darcy (w tej roli Jennifer Lopez „J.Lo”) i Tom (Josh Duhamel) kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „Tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „I nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.
 
Josh Duhamel i Jennifer Lopez „J.Lo” na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wystrzałowe wesele”, foto: Monolith Films
Josh Duhamel i Jennifer Lopez „J.Lo” na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wystrzałowe wesele”, foto: Monolith Films
Jennifer Lopez „J.Lo” i Josh Duhamel w filmie „Wystrzałowe wesele”, foto: Monolith Films
Jennifer Lopez „J.Lo” i Josh Duhamel w filmie „Wystrzałowe wesele”, foto: Monolith Films


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...