reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Ugotowani” 14 w telewizji TVN

dodano: 2023-03-01 13:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Ugotowani w parach TVN Warner Bros. Discovery W środę, 1 marca br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 14. sezonu polskiego programu „Ugotowani” - seria zatytułowana będzie „Ugotowani w parach”. Kamery programu zawitają w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Bydgoszczy. Wcześniejsze odcinki tego widowiska mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN Style i Food Network.

TVN Warner Bros. Discovery
Ugotowani w parach TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to powrót premierowych odcinków programu „Ugotowani” - trzynasty sezon widowiska zadebiutował bowiem na antenie telewizji TVN w 2018 roku. Tym razem w rywalizacji wezmą udział pary (w poprzednich seriach pojedyncze osoby rywalizowały ze sobą). W każdym odcinku trzy duety z wybranego miasta spotkają się na przyrządzanych przez siebie kolacjach, a następnie ocenią nawzajem swoje umiejętności kulinarne. Kamery programu odwiedzą dziesięć polskich miast. Pierwszy odcinek „Ugotowanych w parach” pojawi się na antenie telewizji TVN w środę, 1 marca br. o godzinie 21:35.

„Ugotowani” to format, w którym uczestnicy rywalizują, organizując kolejno kolację dla swoich gości i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę, oprócz satysfakcji, czeka gotówka. Po latach program wraca na antenę w nowym wydaniu - jako „Ugotowani w parach”.

W pierwszym odcinku „Ugotowani w parach” zawitają w Warszawie. Na trzech kolacjach spotkają się tu trzy z pozoru kompletnie różne pary - łączy ich jednak miłość do jedzenia. W stolicy widzowie poznają trzy Anny, a także ich partnerów: Radosława, Macieja oraz Reya. Na talerzach zagoszczą kulinarne inspiracje z całego świata, a atmosferę rozgrzeją gorące kubańskie rytmy. Pierwszy odcinek „Ugotowanych w parach” zadebiutuje na antenie TVN w środę, 1 marca br. o godzinie 21:35. - Bądźcie z nami - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Ugotowani” - sezon 14., emisja w środy (od 1 marca 2023 roku) o godz. 21:35 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN Style i Food Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...