reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gospodarze - czym chata bogata” w telewizji WP

dodano: 2023-03-04 06:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP „Gospodarze - czym chata bogata” W sobotę, 4 marca br. o godz. 20:50 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Gospodarze - czym chata bogata”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. W całej Polsce są gospodarze, którzy przyjmują pod swój dach gości. Dają im swoje serce, ciepło i gościnność. Sprawiają, że ludzie, którzy ich odwiedzają mogą poczuć się wyjątkowo. Odpocząć, zapomnieć o codzienności i pięknie spędzić czas. Gospodarzami kieruje staropolska zasada - czym chata bogata.

WP „Gospodarze - czym chata bogata”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Gospodarze - czym chata bogata” to serial dokumentalny, w którym przedstawione są losy pięciu rodzin z różnych, wyjątkowych zakątków Polski - Beskidów, Roztocza, Kociewia, Borów Tucholskich czy Mazur. Gospodarze to lokalni patrioci, którzy zdecydowali się na poprowadzenie agroturystyk. Widzowie obserwują ich codzienne życie, podglądają pasje i patrzą, jak radzą sobie w biznesie. A biznes do łatwych nie należy, bo łączy codzienne życie z pracą. Nierozerwalnie spaja rodzinę w trudach każdego dnia. Angażuje ją i wystawia na próby.

Prowadzenie agroturystyki to oddanie i życie w pełnym poświęceniu dla swoich gości. Ale to też piękne relacje z letnikami, niezwykłe, ulotne momenty. Możliwość pokazania Polski w jej najpiękniejszych odsłonach. To regionalne tradycje, kuchnia, język. Wyjątkowe domy, do których z ogromną gościnnością zapraszają gospodarze. Jak zapowiada nadawca, bo „Gospodarze - czym chata bogata” to prawdziwi bohaterowie, ich codzienne historie, relacje z nowo poznanymi ludźmi oraz świadome życie w zgodzie z naturą.

Za produkcję programu odpowiada Constantin Entertainment Polska (więcej tutaj).

„Gospodarze - czym chata bogata” - sezon 1., emisja w soboty (od 4 marca 2023 roku) o godz. 20:50 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...