reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Nastolatki rządzą... kasą” w TVN i ITVN

dodano: 2023-03-12 20:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Nastolatki rządzą... kasą” We wtorek, 14 marca br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Nastolatki rządzą... kasą”, którego producentem jest Mass Koncept. Widowisko to będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International) i serwisu VOD Player. Wystąpią Aleksandra Piotrowska, Marcin Józefaciuk, Kornelia, Kinga, Jessica, Nicole, Kamil i Oliwier. Program to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK, a za dystrybucję którego odpowiada All3Media.

TVN „Nastolatki rządzą... kasą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego w nowym programie to młodzi ludzie będą rządzić i dzielić - przejmą całkowitą kontrolę nad domowym budżetem, którym do tej pory dysponowali ich rodzice. Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie telewizji TVN we wtorek, 14 marca br. o godzinie 21:35. Widowisko to będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International) i serwisu VOD Player.

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W programie „Nastolatki rządzą... kasą” to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń. Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

- „Nastolatki rządzą... kasą” jest nie tylko programem o nastolatkach i ich fanaberiach finansowych, ale przede wszystkim mądrze przeprowadzonym eksperymentem pod okiem specjalistów - psychologów. Dzięki temu, że w każdym odcinku bierze udział inna rodzina, widz ma możliwość zapoznania się z dużym spektrum problematyki wieku nastoletniego. Ma on walor edukacyjny nie tylko dla rodziców i młodzieży, ale również nauczycieli. Projekt przenosi świat rozrywki do naszych domów, nastoletni widzowie mogą zapoznać się z problemami swoich rówieśników, ze sposobami jak sobie z nimi radzą, ale też zobaczyć, jak spełniają swoje marzenia

- komentuje Marcin Józefaciuk.

- Z mojego punktu widzenia najważniejsze w tym programie jest skłanianie rodziców do refleksji nad własnymi zachowaniami wobec nastolatków. Program uświadamia im, jak różnie można odbierać codzienne sytuacje i jak odmienne mogą być punkty widzenia poszczególnych członków rodziny. Pokazuje też to, jakie są istotne potrzeby w okresie dorastania. Myślę, że w wielu rodzinach nie jest to jasne.

- dodaje Aleksandra Piotrowska, doktor psychologii.


Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie TVN 14 marca br., a odcinki będą emitowane premierowo w każdy wtorek o godzinie 21:35. Widowisko to będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International) i serwisu VOD Player. Za produkcję formatu odpowiada Mass Koncept. ​„Nastolatki rządzą... kasą” to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK, a za dystrybucję którego odpowiada All3Media.
 
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Kornelia, Marcin Józefaciuk i Jessica w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Kornelia, Marcin Józefaciuk, Kinga i Jessica w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Nicole, Marcin Józefaciuk, Kamil i Oliwier w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Nicole, Marcin Józefaciuk, Kamil i Oliwier w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Nastolatki rządzą... kasą” - sezon 1., emisja we wtorki (od 14 marca 2023 roku) o godz. 21:35 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...