reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Niedziela na luzie” w kwietniu w Stopklatce

dodano: 2023-04-08 13:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Stopklatka W kwietniu br. filmowo-serialowy kanał Stopklatka poleca swoim widzom w ramach pasma „Niedziela na luzie” takie produkcje filmowe jak „Królewna Śnieżka”, „Junior” i „Hotel Marigold”.

Stopklatka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, gwiazdy światowego kina, produkcje, które bawią i wzruszają całą rodzinę oraz historie, które umilą leniwe niedzielne popołudnia. Od 16 kwietnia br., w każdą niedzielę o godzinie 12:00, Stopklatka pokaże filmy familijne. W ramach pasma „Niedziela na luzie” widzowie zobaczą m.in.: „Królewnę Śnieżkę”, czyli gwiazdorską komedię, która zupełnie na nowo interpretuje klasyczną baśń braci Grimm, zwariowanego „Juniora”, w którym Arnold Schwarzenegger zostaje matką, oraz wzruszający „Hotel Marigold”, przenoszący widzów do mieniących się feerią barw i zapachów Indii. 

„Królewna Śnieżka” (emisja w niedzielę, 16 kwietnia br. o godzinie 12:00) to komedia z iście baśniową obsadą - Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins (zapamiętana z roli stylowej „Emily w Paryżu”) jako śliczna królewna. Śnieżka kończy 18 lat i zaczyna się interesować sytuacją w królestwie, którym po śmierci jej ojca despotycznie i niegospodarnie rządzi królowa, jej macocha. Dziewczyna zamierza odzyskać tron, dlatego królowa pozbywa się jej z zamku, a dziury w pałacowym budżecie planuje załatać poprzez małżeństwo z przystojnym i bajecznie bogatym księciem. Sprawy się skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali rabusiów. Zła Królowa popadnie w nie lada tarapaty: waleczna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także - kandydata na męża. Kostiumy przyniosły filmowi nominację do „Oscara” (więcej tutaj).

Czy to możliwe, by mężczyzna został matką? Komedia „Junior” (emisja w niedzielę, 23 kwietnia br. o godzinie 12:00) pokazuje, że nie ma granic, których nie przekroczyłby prawdziwy naukowiec, aby udowodnić słuszność swojej tezy. Doktor Alexander Hesse (w tej roli Arnold Schwarzenegger) prowadzi badania nad cudownym lekiem, mającym zapewniać zdrowy przebieg ciąży. Pragnąc dowieść skuteczności substancji wynalezionej wraz z doktorem Larrym Arbogastem (Danny DeVito), pozwala wszczepić sobie zapłodnioną komórkę jajową. Szokujący eksperyment wymyka się spod kontroli, gdy Alex zaczyna przejawiać instynkty, o które nigdy siebie nie podejrzewał. Pod ich wpływem mężczyzna postanawia, że urodzi dziecko.

Czy w jesieni życia można zacząć wszystko od nowa? Odważyć się całkowicie zmienić swoje otoczenie? Jak zapewnia nadawca, w ramach nowego pasma widzów rozbawi i wzruszy brytyjska komedia „Hotel Marigold” (emisja w niedzielę, 30 kwietnia br. o 11:55), która w lekki sposób odpowiada na te pytania. Grupa emerytów wyrusza w podróż do Indii zachęcona obietnicą luksusowej emerytury w egzotycznym resorcie. Na miejscu okazuje się, że seniorzy mogą zapomnieć o drinkach z palemką i sielskim odpoczynku, bo ich hotel jest rozpadającą się ruiną zarządzaną przez nierozgarniętego chłopaka. Angielscy emeryci nieoczekiwanie jednoczą siły i postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce, by przywrócić zaniedbanemu miejscu dawny blask. W głównych rolach występują: laureatki „Oscara Judi Dench i  Maggie Smith, oraz zdobywcy nagrody „BAFTA” - Dev Patel, Bill Nighy i Tom Wilkinson (więcej tutaj).
 
Lily Collins w filmie Królewna Śnieżka”, foto: Relativity Media
Lily Collins w filmie Królewna Śnieżka”, foto: Relativity Media
Jordan Prentice, Joey Gnoffo, Sabastian Saraceno, Lily Collins, Martin Klebba, Mark Provinelli, Ronald Lee Clark i Danny Woodburn w filmie Królewna Śnieżka”, foto: Relativity Media
Jordan Prentice, Joey Gnoffo, Sabastian Saraceno, Lily Collins, Martin Klebba, Mark Provinelli, Ronald Lee Clark i Danny Woodburn w filmie Królewna Śnieżka”, foto: Relativity Media


„Niedziela na luzie” - emisja w niedziele (od 16 kwietnia 2023 roku) około godz. 12:00 na kanale Stopklatka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...