reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange Romania i SPI International przedłużają umowę

dodano: 2023-05-22 14:37
autor: RO | źródło: digitaltveurope.com

SPI International Grupa Orange Romania, do której należą spółki Orange Romania i Orange Romania Communications, przedłużyła umowę z SPI International na dystrybucję kanałów telewizyjnych. Umowa dotyczy też transmisji na satelicie Hellas Sat 3 (39°E) do rumuńskich gospodarstw domowych.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa, która rozpoczęła się pod koniec kwietnia 2023 roku, przewiduje dostęp do zróżnicowanego portfolio kanałów oferowanych przez SPI International w sieciach Orange Romania. Są to FilmBox, Filmbox Extra HD, FilmBox Premium, Filmbox Stars, FashionBox HD, Fast & Funbox HD, Fightbox HD, DIZI i Docubox HD.

Klienci Orange z dostępem do usługi przez satelitę Hellas Sat 3 (39°E) mogą również odbierać kanały FilmBox Premium i DIZI. Wszystkie są zaszyfrowane w Viaccess i VideoGuard.

Dzięki umowie z SPI International, Grupa Orange Romania kontynuuje rozszerzanie i dywersyfikację oferty stacji telewizyjnych dla swoich klientów.

Aby uzyskać dostęp do różnorodnych treści telewizyjnych Orange, klienci mogą wybrać usługi konwergentne Orange Love, które zawierają najszybszy Internet stacjonarny, mobilny Internet w sieci 5G i telewizję kablową za pośrednictwem jednego rachunku. W efekcie mają dostęp do specjalnych ofert na pakiety Orange Love, jak np. pakiet Fibră 500 i TV Esențial, który oferuje Internet stacjonarny przez światłowód z prędkością pobierania 480 Mb/s, 134 kanały telewizyjne, z których 47 jest w HD, Wi-Fi6 oraz opcję Orange Sport przez 2 miesiące w obniżonej cenie 11 lejów rumuńskich zamiast 52 lejów.

Źródło: digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...