reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vectra wprowadza do oferty usługę FilmBox+ [wideo]

dodano: 2023-05-30 10:18
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Vectra/Grupa Kino Polska/satkurier.pl

FilmBox+ Vectra rozszerza ofertę aplikacji i serwisów SVOD o produkt z portfolio Grupy Kino Polska. Serwis FilmBox+ oferuje seriale, filmy i kanały na żywo, które można oglądać z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach. Nowa propozycja dostępna jest dla wszystkich indywidualnych klientów operatora, w tym także w pakietach filmowych oraz jako usługa dodatkowa.

Grupa Kino Polska TV
FilmBox+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra, jako pierwsza w Polsce, wprowadza do swojej oferty FilmBox+.
Ten serwis streamingowy obejmuje seriale, filmy, programy tematyczne oraz kanały telewizyjne Grupy Kino Polska i SPI International dostępne w streamingu na żywo: Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Stopklatka, Zoom TV, Kino TV, Dizi, Gametoon, FilmBox Premium, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Arthouse, DocuBox, FightBox, FashionBox, Fast&Fun Box i 360 Tune Box. FilmBox+ udostępnia również premierowo oryginalne polskie produkcje Grupy Kino Polska, takie jak show randkowy „Magia nagości. Polska” czy serial „To nie ze mną”.

Na jakich urządzeniach dostępny?
Abonenci Grupy Vectra będą mogli używać serwisu FilmBox+ na dekoderach TV Smart 4K Box i TV Smart 4K Box PVR, komputerach, tabletach i smartfonach na Androidzie lub iOS, urządzeniach Android TV oraz telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen. Z serwisu można korzystać nawet na 3 urządzeniach jednocześnie.
 

– Vectra konsekwentnie stawia na dostarczanie klientom możliwości szerokiego wyboru najciekawszych treści. FilmBox+ w Vectrze to kolejny krok na tej drodze – oferowania rozrywki na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, gdzie aktualnie znajduje się nasz klient – powiedział Krzysztof Sokolik, dyrektor marketingu Vectra S.A.

– Wprowadzenie FilmBox+ do oferty Vectry to ważny krok w rozwoju tego serwisu. To debiut naszej usługi streamingowej dostarczanej w takim modelu biznesowym, dlatego bardzo się cieszymy, że startujemy od razu z największym operatorem kablowym w Polsce. FilmBox+ to z jednej strony naturalny dodatek i znaczące rozszerzenie dla oferowanego już przez operatorów pakietu kanałów FilmBox, a z drugiej – propozycja dla klientów korzystających np. tylko z internetu, zainteresowanych świetną rozrywką. Jesteśmy partnerem dostarczającym kompleksową usługę, dzięki której abonenci mogą mieć wygodny dostęp do atrakcyjnych treści, w ramach jednego rachunku u swojego dostawcy telewizji – dodaje Jacek Koskowski, dyrektor generalny ds. sprzedaży i dystrybucji w Grupie Kino Polska.

Pakiet FilmBox+ będzie dostępny zarówno w ramach pakietu internetu i telewizji, jak również jako usługa dodatkowa w cenie 14,99 zł miesięcznie przy umowie bez zobowiązań lub 12,99 zł miesięcznie w wypadku posiadania umowy terminowej.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...