reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Dziecka w RMF FM

dodano: 2023-06-01 00:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM W czwartek, 1 czerwca br., w Dzień Dziecka, w Krakowie na Rynku Podgórskim RMF FM (Bauer Media Group) zaprasza wszystkie dzieci do krainy pełnej słodyczy - Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy, jak co roku, przebiorą się za postaci z bajek. Rozgłośnia zorganizuje także, jak co roku, akcję „Bajeczna Ulica RMF FM” - zdjęcia w nietypowych, bajkowych strojach pojawią się na stronie internetowej rmf.fm i w mediach społecznościowych.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 1 czerwca br. każde dziecko będzie mogło odwiedzić bajeczna krainę pełną słodyczy, którą specjalnie na ten dzień wyczaruje RMF FM.

Słodyczowo odnaleźć będzie można na krakowskim Rynku Podgórskim, a wejść będzie do niego można - jak do Narnii - wyłącznie przez wielką, żółtą szafę. Strażnikami wrót będą dziennikarze radia - Paweł Jawor i Mateusz Opyrchał.

Tego dnia RMF FM przez cały dzień grać będzie hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy i zorganizuje, jak co roku, akcję „Bajeczna Ulica RMF FM” - na słuchaczy, którzy przebiorą się tego dnia w strój ulubionego bohatera z bajki i wyślą zdjęcie do radia, czekać będą słodkie upominki. Do zabawy włączą się też prezenterzy rozgłośni, których zdjęcia w nietypowych strojach pojawią się na stronie internetowej rmf.fm i w mediach społecznościowych. W ubiegłbym roku słuchacze mogli podziwiać m.in. Dariusza Maciborka jako Różową Panterę, Mateusza Opyrchała jako Jokera i Aleksandrę Filipek jako Królewnę Śnieżkę.
 
Aleksandra Filipek w akcji „Bajeczna Ulica RMF FM”, foto: Bauer Media Group
Aleksandra Filipek w akcji „Bajeczna Ulica RMF FM”, foto: Bauer Media Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...