reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 17.06.2023

dodano: 2023-06-15 20:23 | aktualizacja: 2023-06-17 19:43
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów FIVB siatkarekPolska - Chiny. Transmisje live z Final Four Ligi Mistrzów szczypiornistów tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

12:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1/2 finału

14:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1/2 finału

21:00 (baraż) Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Levante - Deportivo Alaves
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Enea Polonia Piła - Optibet Lokomotiv Daugavpils
 
Eurosport 1

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
Etap 4

15:15 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF: 
SC Magdeburg - FC Barcelona
Komentarz: Marek Rudziński, Krzysztof Bandych

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF: 
Barlinek Industria Kielce - Paris Saint-Germain
Komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź

19:45 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de Suisse:
Etap 1
 
Eurosport 2

13:45 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Spa-Francorchamps:
Wyścig

18:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Spa-Francorchamps:
Wyścig

21:00 Wyścigi motocyklowe: FIM World Endurance Championship, 24h Spa-Francorchamps:
Wyścig
 
Golf Channel

21:00 Golf: LPGA Tour, Belmont:
3. runda

 
Motowizja

10:00 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

12:00 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

13:30 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

15:45 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody

18:45 Rajdy samochodowe: Rajd Łotwy:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

15:30 Beach soccer kobiet: Euro Winners Cup 2023:
I półfinał kobiet: Terrassa - FC10 Ladies

17:00 Beach soccer mężczyzn: Euro Winners Cup 2023:
I półfinał mężczyzn: Recreativo Huelva - Falfala KQ BSC

18:30 Beach soccer kobiet: Euro Winners Cup 202:
 II półfinał kobiet: Higicontrol - P San Javier

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: 
Portugalia - Bośnia i Hercegowina



 
Polsat Sport Premium 2

08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Niemiec:
3. sesja treningowa

09:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Niemiec:
3. sesja treningowa

10:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
3. sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
Sesja kwalifikacyjna

11:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
Sesja kwalifikacyjna

12:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Niemiec:
Sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Niemiec:
Sesja kwalifikacyjna

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Niemiec:
Sesja kwalifikacyjna

14:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Niemiec:
Sesja kwalifikacyjna

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Niemiec:
Sprint

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Belgia - Austria
 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: 
Islandia - Słowacja

 
Polsat Sport Premium 4

20:00 Beach soccer mężczyzn: Euro Winners Cup 2023:
II półfinał mężczyzn: Lenergy Pisa BS - ACD O Sótão


 
Polsat Sport

06:00 Siatkówka mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Polska - Argentyna

07:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Dominikana - Kanada

11:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Holandia - Włochy

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Chiny
Komentarz: Marek Magiera, Joanna Kaczor - Bednarska

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: 
Norwegia - Szkocja

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA:  
Albania - Mołdawia

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Marvin Vettori - Jared Cannonier
 
Polsat Sport Extra

14:35 Kolarstwo szosowe: Tour de Suisse:
Etap 7

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Niemcy

22:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Japonia - USA
 
Polsat Sport Fight

14:00 Jeździectwo: Sopot Horse Show:
Zawody

18:30 Sporty walki: FEN 47: 
Kacper Formela - Nurzhan Akishev
 
Polsat Sport News

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: 
Litwa - Bułgaria

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: 
Czarnogóra - Węgry

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy UEFA: 
Wyspy Owcze - Czechy
 
Super Polsat

14:00 Jeździectwo: Sopot Horse Show:
Zawody

20:00 Sporty walki: FEN 47: 
Kacper Formela - Nurzhan Akishev
 
Sportklub

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karsiyaka - Anadolu Efes

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
Boulogne-Levallois - AS Monaco

23:00 Żeglarstwo: Rolex United States Sail Grand Prix w Chicago:
Dzień 2
 
TVP Sport

12:15 Amp futbol: Liga Narodów UEFA: 
Polska - Anglia
Komentarz: Artur Kurzawa, Łukasz Matusik

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Chiny
Komentarz: Piotr Dębowski, Paulina Maj-Erwardt

17:15 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy, Częstochowa:
1. runda 
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Frątczak

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Belgia - Austria
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Broadbeach: 
Tim Tszyu - Carlos Ocampo
 
Viaplay

13:00 Dart: World Cup of Darts:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:15 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Hungaroring:
Wyścig 1

17:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Road America:
Sesja treningowa

18:30 Formuła 1: Grand Prix Kanady:
3. sesja treningowa
Komentarz: Paweł Baran, Jan Olejniczak

19:00 Dart: World Cup of Darts:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Golf: US Open:
3. runda

20:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Road America:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Jakub Mikołajczak, Bartosz Pokrzywiński

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cubs - Orioles

20:00 Sporty walki: Glory - Collision 5:
Gala
Komentarz: Daniel Dziubicki

20:45 Sporty walki: Enfusion 45:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski

21:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Maciej Jermakow, Mikołaj Sokół

21:00 Golf: US Open:
3. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Padres - Rays

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Guardians


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...