reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Autentic uruchamia kanały FAST w całej Europie

dodano: 2023-06-19 20:09
autor: RO | źródło: dwdl.de/broadbandtvnews.com

Adventure Earth Niemiecka firma medialna Autentic GmbH, będąca wspólnym przedsięwzięciem Patricka Hörl i Jana Mojto z Beta Film, chce zdobyć przyczółek na rozwijającym się europejskim rynku FAST. W tym celu uruchamia 4 kanały jednocześnie, ale tylko jeden z nich można oglądać w Niemczech.

Autentic GmbH
Autentic GmbH


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Autentic ogłosiła 4 nowe kanały FAST - bezpłatne, finansowe z reklam kanały linearne w streamingu internetowym: Spiegel TV Konflikte, Adventure Earth, Autentic History i Autentic Travel.

W ostatnich tygodniach i miesiącach wielu dostawców stworzyło własne kanały FAST, dlatego Autentic chce skorzystać z tego boomu. Jednak w Niemczech pokazywany będzie tylko Spiegel TV Konflikte, w którym widzowie obejrzą wszystko, co ma związek z wojnami, strajkami i rewolucjami.

Pozostałe kanały Adventure Earth, Autentic History i Autentic Travel będzie dystrybuowane w innych krajach, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Finlandii, Szwecji, Norwegii i Holandii.

W listopadzie 2022 r. Autentic we współpracy z OneGate Media uruchomił prezentujący naturę i życie zwierząt Adventure Earth w Wielkiej Brytanii. Od lipca 2023 będzie także oferowany w Belgii. Jak podaje twórca, nowe kanały FAST są zwykle uruchamiane na platformach Samsung TV Plus, LG i Rakuten. Portfolio w międzyczasie ma być poszerzane o kolejne platformy i kraje.

Tym samym Autentic po raz pierwszy aktywnie uczestniczy bezpośrednio w sektorze B2C. Dyrektor zarządzający Patrick Hörl powiedział, że doświadczony i kompetentny zespół od dawna odnosi sukcesy w branży kanałów TV. Programy są dystrybuowane we własnych kanałach płatnej telewizji, a także na YouTube, gdzie finansowe są z reklam. Dlatego logiczne jest poszerzanie działalności na rynku FAST. Oferta na tym rynku jest częściowo międzynarodowa, a częściowo ukierunkowana na kraje niemieckojęzyczne.

Podczas gdy Spiegel TV Konflikte kładzie nacisk na konflikty, takie jak wojny, strajki i rewolucje, to Adventure Earth dotyczy zwierząt, przyrody i planety Ziemii. Autentic History koncentruje się na wydarzeniach historycznych, a Autentic Travel opowiada o różnych miejscach podróżniczych, które mają zainspirować widzów do następnych wakacji.

Firma Autentic, założona w Monachium w 2008 roku, koncentruje się na produkcji wysokiej jakości filmów dokumentalnych i seriali opartych na faktach na rynek niemiecki i międzynarodowy.

Źródło: dwdl.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...