reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 23.06.2023

dodano: 2023-06-22 12:52 | aktualizacja: 2023-06-23 12:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata szczypiornistów U-21Francja - Polska. Transmisje live z WTA World Tour Berlin tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/4 finału
Weronika Kudermietowa - Ekaterina Alexandrowa

13:30 Tenis: WTA World Tour, Birmingham:
1/4 finału
Magdalena Fręch - Jelena Ostapenko

15:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/4 finału
Maria Sakkari - Marketa Voundrousova

17:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
1/4 finału
Elina Avanesyan - Donna Vekic

02:00 (pt/so) Sporty walki: BKFC 45: 
Luis Palomino - James Lilley
 
CANAL+ Sport 2

09:30 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody

11:30 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody

13:30 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody

15:30 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody

17:30 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody

19:30 Padel: World Padel Tour, Valladolid:
Zawody
 
Eurosport 1

19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów:
2. runda

 
Eurosport 2

21:00 Golf: PGA Tour, Cromwell:
2. runda

 
Fightklub

14:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 22:
Gala

02:00 (pt/so) Sporty walki: BKFC 45: 
Luis Palomino - James Lilley
 
Golf Channel

12:30 Golf: DP World Tour, Monachium:
2. runda

18:00 Golf: LPGA Championship, Springfield:
2. runda
 
Motowizja


06:45 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

08:15 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

09:05 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

10:30 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

12:00 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

13:15 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody

14:15 Rajdy samochodowe: Rajd Safari:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 2

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
1. sesja treningowa

10:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
1. sesja treningowa

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
1. sesja treningowa

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
2. sesja treningowa

14:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
2. sesja treningowa

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
2. sesja treningowa
 
Polsat Sport

16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Iran - USA

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Serbia - Włochy
 
Polsat Sport Extra

12:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/4 finału
Alexander Bublik - Jannik Sinner

14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
1/4 finału
Alexander Zverev - Nicolas Jarry

16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Argentyna - Bułgaria

21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB: 
Francja - Kuba
 
Polsat Sport Fight

14:30 Wyścigi konne: Royal Ascot:
Dzień 4

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA:
EA7 Emporio Armani Mediolan - Virtus Segafredo Bolonia
 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/2 finału debla

14:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/2 finału debla

16:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/2 finału singla

18:00 Tenis: ATP Challenger, Poznań:
1/2 finału singla

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA:
EA7 Emporio Armani Mediolan - Virtus Segafredo Bolonia
 
TVP 1

17:30 Lekkoatletyka: Igrzyska Europejskie Kraków:
Dzień 1

 
TVP Sport

09:00 Kajakarstwo: Igrzyska Europejskie Kraków:
Eliminacje

10:15 Skoki do wody: Igrzyska Europejskie Kraków:
Wieża 10 m kobiet - eliminacje

12:00 Strzelectwo: Igrzyska Europejskie Kraków:
Pistolet pneumatyczny drużyn mieszanych 10 m - finał

13:30 Koszykówka 3x3: Igrzyska Europejskie Kraków:
Eliminacje kobiet i mężczyzn

14:15 Kajakarstwo: Igrzyska Europejskie Kraków:
Finały

16:15 Lekkoatletyka: Igrzyska Europejskie Kraków:
Dzień 1

20:30 Wspinaczka: Igrzyska Europejskie Kraków:
Speed mężczyzn - finały

21:15 Koszykówka 3x3: Igrzyska Europejskie Kraków:
Eliminacje kobiet i mężczyzn
 
Viaplay

10:00 Bilard: Spanish Open:
Zawody

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Argentyna - Norwegia

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Szwecja - Słowenia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Francja - Polska
Komentarz: Tomasz Rosiński, Tomasz Górski

19:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Węgry - Dania

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Rangers

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Astros


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...