reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Suspilne Sport będzie obowiązkowy i bezpłatny

dodano: 2023-07-22 22:38
autor: RO | źródło: detector.media

Suspilne Sport Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia włączyła startujący jesienią br. nowy kanał sportowy Suspilne Sport do listy obowiązkowych kanałów telewizyjnych. To oznacza, że wszyscy operatorzy będą musieli udostępnić Suspilne Sport swoim abonentom zgodnie z ustawą "O mediach".

suspilne.media
Suspilne Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualny skład kanałów w powszechnej dystrybucji wygląda następująco: Suspilne Perszyj, Suspilne Kultura, oddziały regionalne Suspilne, RADA, My-Ukraina, ICTV2, 1+1 Ukraina, Sonce, Bigudi, Malyatko TV, OCE i Army TV.

Suspilne Sport to nowy kanał Narodowej Publicznej Teleradiokompanii Ukrainy, który zostanie uruchomiony w listopadzie 2023 roku na częstotliwości Suspilne Użhorod. Od początku przejdzie na ogólnokrajowy zasięg, wchodząc do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, sieci kablowych, IPTV i OTT oraz platformy satelitarnej Viasat UA.

Ten logiczny krok ma na celu wsparcie sportowców, trenerów i wszystkich pasjonatów i kibiców sportu w trudnym dla kraju czasie, kiedy toczy się wojna. Tradycyjnie publiczny nadawca Suspilne realizuje różne transmisje sportowe, w tym biathlon, Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce, Mistrzostwa Europy i Świata w gimnastyce, sporty wodne, Mistrzostwa Świata U20 w piłce nożnej, a także wiadomości sportowe.

Kanał Suspilne Sport zaoferuje widzom jeszcze więcej transmisji sportowych zarówno z Ukrainy, jak i zagranicy.

Źródło: detector.media  detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...